Odpovedal si iba na druhú časť a aj ta mi príde taka "depresivna" suhlasim vsak z tými právomocami.... zaiste vies ze je to len jedna časť problému. A druha je ta ze im navysuje podiel úväzku v hodinách a ze núti robiť učiteľov policajtov....samozrejme policajti idu v 45 do dôchodku a učiteľov odvezú rovno z katedry...

