Ja som hovoril o byvalych statoch ZSSR.
V Ukrajine zacali vyvolavat nasilnosti a nepokoje neonacisticke skupiny - az nasledne zacali reagovat na vychode. Ale stazovali sa na to aj na zapade.
Ja som hovoril o byvalych statoch ZSSR.
V Ukrajine zacali vyvolavat nasilnosti a nepokoje neonacisticke skupiny - az nasledne zacali reagovat na vychode. Ale stazovali sa na to aj na zapade.
No ved, uvidime, kde skonci.
Na druhej strane, jeho kritici neurobili dlhe roky absolutne nic pre riesenie.
Tak skus. Podstatne je najskor dat na stol tie fakty. Potom sa uvidi.
"Rusko je jedná veľka Slovanská hanba prežratá chudobou a korupciou."
Srsi z teba nenavist.
Zelenskyj s Kulebom sa konecne dockali dalsich sankcii proti Rusku. A navyse sa uz nemusia zaoberat Donbasom.
Uz budu moct pokojne spavat. Dosiahli co chceli. Uz mozu aj skoncit vo svojich funkciach.
To su fakty, nie moja viera. Ak su fakty ine, mozes sa pokusit mna aj inych o tom presvedcit.
Hm... tak aj slovaci su zmesou z roznych narodov. Podstatne je, ako sa citi ten ktory clovek. Akou recou hovori, aka kultura a zvyklosti su mu blizke.
To nie je vymysel. Pozri si ich situacii v pobalti. A preskumaj si, ake protiruske zakony prijali na UA.
Tiez mam dojem, ze Zelenskemu toto vyhovuje. Konecne sa docka sankcii a uz nemusi riesit Donbas.
Totalna blbost. Fakty hovoria uplne opacne. Napriklad Krym - tam nebola preliata ziadna krv.
Putin zatial nekonal ako USA, ktore bombardovalo Belehrad a aj civilne objekty. Spominam si, ako v spravach davali, ze zbombardovali rodinny dom.
Putinovi ako aj Rusku zalezi na rusoch zijucich v byvalych sovietskych statoch. A asi su jediny, komu na tom zalezi. Co je velmi smutne.
Rokujú o vplyvoch ruského rozhodnutia uznať nezávislosť povstaleckých republík na Donbase, kam Moskva už vyslala ruské jednotky.
Mohli by potom povedat, k comu dospeli. Aky vplyv bude mat uznanie nezavislosti a vyslanie ruskych jednotiek.
Som na to velmi zvedavy.
Uznanie separatistických oblastí na východe Ukrajiny zo strany Ruska je jasným porušením medzinárodného práva, vyhlásil v pondelok večer britský premiér Boris Johnson.
Uznanie Kosova bolo v sulade s medzinarodnym pravom ?
Aky je rozdiel medzi situaciou v Kosove a situaciou v Donbase ?
Toto by mohli a mali vysvetlit predstavitelia OSN ako aj vsetci, co kritizuju Putina za uznanie tych republik.
Ono mozno existovalo a existuje aj ine riesenie. Ak by sa za to zasadili aj ine staty. Ale preco tak za 8 rokov neurobili ?
Aj ja som zvedavy na tie sankcie.
Zatial ide len o mierovu misiu. Mohli by sa k nej pripojit aj USA, EU a OSN. Co tak vyslat tam neutralne mierove sily OSN ? Preco nieco taketo nevymysleli uz davno ? Vsak aj v byvalej Juhoslavii to riesili takto.
Vsetko nasvedcuje tomu, ze UA, USA, EU a ani OSN nechceli nikdy riesit problem na UA.
A co hovori eticka komisia SAV na lzi, ktore sirili vo verejnosti lekari, aj predstavitelia SAV, ze zaockovany clovek vakcinou proti covidu chrani svoje okolie ? Pretoze uz pred zaciatkom ockovania upozornovali vedci vo svete, ze toto nie je pravda.
Ked SAV nerobi napravu v tomto, potom straca doveryhodnost. Nepochybujem o vysokej odbornosti jej clenov. Ale horsie to bude uz s etikou a moralkou, ked sirenie lzi si nevsima a nekoriguje.
No mali by byt dosledny nielen vo vztahu k Blahovi ale ku vsetkym.
Su znepokojeni z mierotvorcov, preto ich davaju do uvodzoviek. Tak mohli by sa aj oni pripojit k tvorbe mieru.
jeden mozno nevie ale viaceri vedia.
staci porovnat situacie oboch. su diametralne odlisne.
"Gniloj fašistskoj nečisti"
Bohuzial na Ukrajine vyvolavali a vyvolavaju nasilie a nepokoje nastupcovia fasistov.
Odporúčame