Najväčšie odmeny v kapitalizme majú teraz tí, čo stihli najviac nahrabať, mali najsilnejšie lakte, najvýhodnejšie štartovacie pozície - a teraz už len cicajú a hrabú.
Kúpili si politikov, systémovo uzákonili svoje výpalné, previedli sídla do daňových rajov, upravili finančné toky mimo dosah zákona o dani z príjmov.
V nevyhnutnej miere dobre zaplatia riadiace výkonné sily - svojich drábov.
A systém "cvála dopredu" - stále rýchlejšie ku krachu, odsúvaného na účet znižovania životnej úrovne tých bežných - obyčajných ľudí.

