Kto nekradne,okráda svoju rodinu!Zabudol si na svoju rodinu?
Kto nekradne,okráda svoju rodinu!Zabudol si na svoju rodinu?
Asi má tiež astmu ako všetci atleti USA.
Je potrebné okamžite prestať financovať nepotrebné odbory VŠ.Ak chce byť niekto filozofom alebo "sociálným inžinierom",tak nech si to financuje sám!
Opozícia chcela aby ministrom bo, odborník,chce tu niekto dokazovať,že Lubyová nie je odborník?
Kedy konečne ENEL spustí 3.blok,na štvrtý sa radšej ani nepýtam?
V súčasnosti debata a prognozy sú o ničom!
Podmienky na získanie dotácie zvýšia náklady žiadateľa až o 30 % a preto do toho ide tak málo záujemcov.Pre malé firmy je získanie licencie deprimujúce, živnostník prakticky nemá šancu pritom zateplenie rodinného domu je akcia pre živnostníkov ako stvorená,stačia štyria murári a za mesiac je všetko hotové.
Trump ,tak ako všetci US prezidenti potrebuje svoju vojnu,okrem toho to nie je zasahovanie do suverenity iného štátu?
Na čo mu je Krym,aby ho daroval US armáde?
Každému normálnému človeku je jasné,že všetky tri štáty,,ktorým bol umožnený bezvízový styk absolutne sejú na nejaké pravidlá nieto aby ich ešte dodržiavali.Pre ich občanov,ktorí k nám cestujú,je bezviz ponímaný ako možnosť nelegálného zárobku a o turistiku jednoducho nemajú záujem.Ak by Brusel nezatváral oči nad priestupkami občanov UA,MOL a GRU,tak by dávno pozastavil alebo zrušil bezviz,tak ako má zapísané v pravidlách.
Krymčania urobili dobre,že sa pripojili-vrátili do Ruska.Ak by to nespravili,bol by u nich taký istý stav ako na Donbase.Valtzman si môže želať čo len chce,jeho vôľa Krymčanov nezaujíma,pre neho je hlavný kšeft.
Každému normálnému človeku je jasné,že všetky tri štáty,,torým bol umožnený bezvízový styk absolutne sejú na nejaké pravidlá.Pre ich občanov,ktorí k nám cestujú,je bezviz pojímaný ako možnosť nelegálného zárobku a o turistiku jednoducho nemajú záujem.Ak by Brusel nezatváral oči nad priestupkami občanov UA,MOL a GRU,tak by dávno pozastavil alebo zrušil bezviz.
Ukrajinskí nacionalisti plánujú 1. januára uskutočniť masové akcie na pamiatku vedúceho OUN Stepana Bandery. V desiatich mestách krajiny budú pochody s pochodňami, hlási ukrajinská pravda.
Organizujte pochody miestnych buniek "Right Sector" a iných pravicových organizácií. Teraz je známe, že akcie sa budú konať v uliciach Kyjeva, Ľvova, Sumy, Charkova, Ternopil, Dneper, Rivne, Cherson, Krivoj Rog a Melitopol. Fakľový sprievod začne v blízkosti pomníka Tarasa Ševčenka a skončí na Námestí nezávislosti, kde sa bude konať večierok. Viac informácií nájdete tu: https://ru.tsn.ua/politika
Dnes ukrainskí nacionalisti organizujú fakľové sprievody na počesť Banderových narodenín. Pán Kiska,toto nie je pre Vás prejav fašizmu v krajine Vašeho priatela Porošenka?
Украинские националисты планируют 1 января провести массовые акции памяти лидера ОУН Степана Бандеры. В десяти городах страны пройдут марши с факелами, сообщает Украинская правда.
Организуют марши местные ячейки движения "Правый сектор" и другие правые организации. Сейчас известно, что акции пройдут на улицах Киева, Львова, Сум, Харькова, Тернополя, Днепра, Ровно, Херсона, Кривого Рога и Мелитополя. Столичное шествие начнется возле памятника Тарасу Шевченко, а завершится на Майдане Независимости, где состоится вече. Больше читайте здесь: https://ru.tsn.ua/politika
Dnes ukrinskí nacionalisti organizujú fakľové sprievody na počesť Banderových narodenín. Pán Kiska,toto nie je pre Vás prejav fašizmu v krajine Vašeho priatela Porošenka?
Podľa mňa je najlepšie riešenie pre penzistov,deň pred odchodom do dôchodku si vlastnoručne vykopať hrob,zaplatiť pohrebné náklady a všetko čo zostane previesť na "mimovládne neziskové organizácie", ktoré zariadia "bezplatný,transparetný pohreb" spálením na Vatre zvrchovanosti.Samozrejme je nutné tento postup zahrnúť do novelizácie ústavy a na prijatie postačia hlasy SAS a OLANO.
Keď im Krym patril,tak sa sťažovali,že nanKrym doplácajú.Čo sa zmenilo,ak ho chcú naspäť?To čo chcú Krymčania ich zrejme nezaujíma!
Sľuby sa sľubujú a blázni sa radujú!
Odporúčame