Od teraz budeme všetkých Slovákov posudzovať podľa Teba,Ty náš malý demokrat!
Od teraz budeme všetkých Slovákov posudzovať podľa Teba,Ty náš malý demokrat!
Nevadí,že naši "priatelia" sú ľudožrúti,hlavne,že sú demokrati!
Ceny plynu na Slovensku nikdy Rusi nediktovali,na to sme tu mali strašne výhodného strategického partnera!
PK je predsa demokracia,čo ti na nej vadí?Ak nechcem nemusím a Ty sa môžeš rozčuľovať kolko sa ti zachce a okrem toho : Ako sa do lesa volá,tak sa z lesa ozýva.
Zabudol si na vládnutie Tvojich demokratických idolov,tiež sa s nikým nechceli baviť a pritom tvrdili,že sú lepší!
Zrejme si rád,keď máš plné gate,daj si pampersky aby si nesmr..........!
PK opakovanie je matka múdrosti.tak nám hlúpym tie nevyvrátitelné dôkazy zopakuj!
Kto si neverí ,potrebuje boha-barličku na ,ktorú sa môže vyhovoriť.Kto si verí ,ten boha nepotrebuje!
Mal by si viac veriť svojmu rozumu a faktom, menej novinárským blábolom!
Spoliehať sa iba na šťastie nestačí,treba aj chcieť a bojovať.Najmä to našim tento rok chýba,chýba bojovné srdce .
PK je predsa demokracia,čo ti na nej vadí.Ak nechcem nemusím a Ty sa môžeš rozčuľovať kolko sa ti zachce a okrem toho : Ako sa do lesa volá,tak sa z lesa ozýva.
Zabudol si na vládnutie Tvojich demokratických idolov,tiež sa s nikým nechceli baviť a pritom tvrdili,že sú lepší!
V 1989 roku tu všetci novodobí demokrati jačali,že jedine tajná volba je demokratická a teraz keď im nevyhovuje,tak sa chcú vrátiť ku komunistickej verejnej volbe?
Ó aký to obrat,iba tajná volba umožňuje slobodný výber u poslanca.O manipuláciách tu hovoria najmä tí ,ktorí ich používali a veľmi dobre vedia ako na to ísť.Metód už majú za fúrik.
Si úplne mimo,kto ťa obviňuje,nevie š čitať?
To sme to dopracovali,opäť nezvládneme úlohu faforita a body budeme hľadať u Rusov a Američanov.
Kto to je Žitnanská,keď si dovoluje diktovat premierovi čo má a čo nemá robiť.To je v jej ponímaní demokratické iba to ,čo ona a jej kompánia tvrdí.
Teátro niekolkonásobnej "demokratickej volby" bolo v poriadku.Volili a ž zvolili toho ,kto im vyhovuje ako poslušný pajác a nasadili mu gloriolu svätca!
Fuj,fuj citujem jednoho z nich!
Loraksk v otázke viery sa nedohodneme aleTvojej analýze podľa Kaplana úspešných rokov Slovenska dávam jednotku s hviezdičkou.
Pali to myslis, obdobie, ked sme si vo svete ziskali uctu a respekt tym, ze sme hlupo v nasom state rozpredali vsetko, co malo nejaku hodnotu a bolo to prinosom pre nas vsetkych cudzim ludom za 51% podhodnotenu cenu a zostal nam bezcenny 49% podiel ? Ziskali sme len kopec bezcennych akcii z ktorych dnes nemame takmer ziaden prospech a mozeme si s nimi tak akurat ... .
Pali na toto obdobie skutočne nijako hrdy byt nemožeme, lebo sa nasi predstavitelia ukazali byt jednymi z nahlupejsich ludi siroko daleko v celom svete.
Mas na tom osobny podiel aj ty sam ?
Loraksk to nevieš odpovedať na tak jednoduchú otázku a odvolávaš sa na nejaké linky.Ty nemáš vlastný rozum?
Sme všetci deťmi detí Adama a Evy?
Odporúčame