načo prímerie? treba začať hneď rokovať o mieri, esá má v rukách Moskva
načo prímerie? treba začať hneď rokovať o mieri, esá má v rukách Moskva
dávaj si pozor na podobné želania , aby sa to neobrátilo raz proti tebe
škoda, že k nim nemôžu patriť aj naši progresívci
nemám chuť na hĺbkové rozbory , k ceste R. Fica sa s nadhľadom vyjadrili dvaja novinári Danišovci- Igor tu v Pravde a Dag v rozhovore pre Nový čas ...tak si ja predstavujem nadhľad a pokus o objektivitu , že nezhltnem Ficovi všetko s navijakom , ako on si chce uctiť padlých za našu slobodu- iste, má taký názor, že je to potrebné (v tom s ním súhlasím) , ale jeho hlavným cieľom je kradnúť voličov Republike
inak, opakujem, podľa mňa bolo skôr správne že do Moskvy išiel , no je to starý lišiak...
mám známu novinárku, mladé dievča z BA, milá osôbka, dobrý človek, určite ju Soros neplatil , ale keď tak čítam, ako sú do jedného vreca hádzaní novinári, zavolám jej ja veru a povypytujem sa, ako vnímala svoje štúdium, viem, že bude objektívna...som zvedavá, čo mi povie
zato viem, že alternatíva zamestnáva často riadnych nedoukov, ktorí ani len pravopis neovládajú, základy novinárskej práce a etika im nič nehovoria - čím nechcem povedať , že tak je to len v alternatíve . Ani mainstream ani alternatíva nie sú objektívnymi médiámi , také ani na Slovensku neexistuje, mainstream dvíha žlč z dôvodu neobjektivity, alternatíva zase z dôvodu neprofesionality . Ale iste, nájdu sa mená, ktoré sú výnimkami
iste, v tom s tebou súhlasím, do Kyjeva nie, ale svojím komentárom som len chcela poukázať na to, že veci sú trocha zložitejšie ...
systém výučby by sa mal zmeniť a nie školy rušiť , alebo ponechať iba tie školy, ktoré dosahujú aj výsledky
rušiť vysoké školy žurnalistiky, to by už len bolo, však aj novinár musí vyštudovať a ak už teraz nie sú na úrovni, čo by bolo potom ? skôr by som zrušila platy farárom, na ktoré prispievajú aj ateisti, nech sa cirkev financuje sama. Dnešní mladí žurnalisti síce nie sú na ktovieakej úrovni , ale to žiaľ, trend dnešnej doby , to je tak všade, povedala by som, aj v iných odboroch , hoci sú aj výnimky, napríklad lekári
kto sa vie pozrieť na veci z nadhľadu, musí uznať, že zrnko pravdy v Druckerovom názore je. Mne sa páčilo, že bol Fico v Moskve na oslavách, ale je fakt, že kradne voličov Republike , že vedel, že takýto krok mu jeho voliči odobria a bude Smeru na prospech. Lenže je premiérom Slovenska a je tu aj dosť ľudí, ktorí s jeho cestou majú veľký problém , no on na ostatných Slovákov ohľad neberie a brať nebude...premiér by mal spájať, nie rozdeľovať , mohol to urobiť aj inak, vzdať úctu padlým sa dá mnohorako. V každom prípade to, ako sa zachovali pobaltské štáty a Poľsko, je hanebné.
ty si autorom blogu a nielen tohto , často s tebou súhlasím, no že občas manipuluješ, o tom som presvedčená , a ak niekomu robím kázeň, sám by som mal byť čistý, ty si tiež servítku pred ústa nedávaš , ak sa ti iný názor nepáči, vieš by nepríjemný
samozrejme, porovnávať Putina a Hitlera je hrubé zavádzanie, klamstvo,nezmysel - to len na doplnenie
v každom prípade je faktom, že ZSSR sprvu prehrával, až neskôr prišiel obrat, a prehrával z istých dôvodov , a už prestaň aj ty manipulovať v blogoch - to učivo je v poriadku, sú to fakty , to, že Rusi spočiatku prehrávali, si zavinili sčasti sami vďaka vodcovi Stalinovi
čo sa týka Stalina, dávam ho na jednu úroveň k Hitlerovi
stiahnime, ale čo keď tam chcú zostať ? nemajú to celkom dobre platené?
presne tak, domino, tak sa to učia aj deviataci
napríklad československý kastračný program, ale ten si to zaslúži, viac o tom písať nechcem, nájde sa ešte zopár...
tak, moment, zeta- už aj deviataci na ZŠ sa učia, že ZSSR preto prehrával sprvu vojnu, lebo okrem iného Stalin dal predtým pozabíjať mnoho kvalitných veliteľov, robil čistky v armáde , dokonca dal popraviť aj tých, ktorí mu vraveli, že Hitler niečo chystá---takže to tvrdenie Mesika je sčasti tak trocha podložené faktami
či to tu zostane...? https://www.google.com/search?q=vstavaj+stra…
Odporúčame