jedna z najlepších súčasných herečiek- verím, že ešte niečo natočí
jedna z najlepších súčasných herečiek- verím, že ešte niečo natočí
reláciu som nevidela, nemôžem posúdiť, ale je fakt, že progresívne političky často v debatách preháňajú (nie všetky, samozrejme). Ku Královi- jeden z najlepších moderátorov, no ak má zostavu , akú má a chce zachovať aspoň nejaké to dekórum, má to občas dosť ťažké. Jeho kritikom by som rada dopriala aspoň v jednej relácii si to s ním vymeniť.
založte si vlastnú organizáciu a potom budete vedieť, čo to obnáša
S Královou objektivitou to vôbec nejde dole vodou, je dobrý moderátor, to, že to s ním ide dole vodou tvrdia tí, ktorí nikdy žiadnu objektivitu v sebe nemali , sú im vlastné totalitné praktiky a slepo nadržali iba jednej strane, nech by robila čokoľvek
nechcem tu písať frázy, no pani Elena je vzácny človek , hádam nový zákon o mimovládkach nezasiahne negatívne aj jej občianske združenie
a ďakujem za hodnotný článok, v tomto čase viac ako potrebný
skvelý rozhovor, dúfam, že pani Daniela nás ešte nejakým tým filmom poteší
a už zase zablokovaný valdo, taký je on dobrý chlapec, dlho sa tu neohrial.:))))
ja za vyslovene škodlivé a zlé považujem strašenie ľudí už očkovaných , aké choroby teraz môžu mať. Je to tak nebezpečné a zlé , že by sa to malo aj šíriteľom týchto myšlienok nejakým spôsobom vrátiť, aby pochopili, čoho sa vlastne dopúšťajú. Iste, chybou bolo donucovanie k očkovaniu , ale ak už raz niekto očkovaný je, už to vrátiť nemôže a základom je pozitívne myslenie , lebo stresom často choroba začína, to by ste už hádam vo svojom veku mali vedieť. A ak mi tu dakto bude argumentovať, že treba "zachrániť" tých, čo sa chcú očkovať aj ďalej, napíšem, že to je blud , lebo tí čo sa chcú, tých aj tak nepresvedčíte a tí, čo sa nechcú, to takisto neurobia
hnus ľudia ako ty , koľko zloby a agresivity sa vo vás berie- a kvôli čomu?
ani na mňa , lebo niektoré vôbec nečítam, ale ovplyvňuje iných ... no, je to na každom , čo číta a prečo , zbytočne to tu aj rozoberať
prajem ti pekné sviatky
lenže šíri negatívne a občas aj bludné myšlienky a to nie je dobre
ešte ferro, toľko - ja za vyslovene škodlivé a zlé považujem strašenie ľudí už očkovaných , aké choroby teraz môžu mať. Je to tak nebezpečné a zlé , že by sa to malo aj šíriteľom týchto myšlienok nejakým spôsobom vrátiť, aby pochopili, čoho sa vlastne dopúšťajú. Iste, chybou bolo donucovanie k očkovaniu , ale ak už raz niekto očkovaný je, už to vrátiť nemôže a základom je pozitívne myslenie , lebo stresom často choroba začína, to by ste už hádam vo svojom veku mali vedieť. A ak mi tu dakto bude argumentovať, že treba "zachrániť" tých, čo sa chcú očkovať aj ďalej, napíšem, že to je blud , lebo tí čo sa chcú, tých aj tak nepresvedčíte a tí, čo sa nechcú, to takisto neurobia
dúfam, že na večné veky.:))
okrem toho, môj blog je v podstate aj o tom, ako falošne veľa ľudí reaguje napríklad aj na vojnové udalosti. Navonok píšu o Rusoch a ich oprávnených dôvodoch , druhá strana zase je rusofóbna , obe strany si myslia, že majú pravdu a patent na rozum(to je tá plochosť) no za tým je často skrytá agresivita- lebo fandiť Rusom, nech zabijú čím viac Ukrajincov alebo naopak Ukrajincom , aby zabíjali Rusov, je zvrhlé
mám taký pocit a určite nie som sama, že hoci Trump navrhol prímerie, vlastne to ani jednej strane nevyhovuje, o tom píšem, oni veslo pokračujú v útokoch- vzájomných a navonok deklarujú, že chcú mier...myslím ,že už sme všetci z tej vojny unavení , bolo by ju treba ukončiť, Sumy sa mi vôbec nepáčia nech sa to ospravedlňuje čím chce
Odporúčame