Babu, Babu a Ty sa prečo vmotávaš do niečoho, čo nie je to, čo si myslíš ?
Lebo slovenská politika je ten nástroj zla, ktorý Nautilusa ťaží...
A čo jemu na obtiaž, to je akoby pre mňa utrpenie.
Babu, Babu a Ty sa prečo vmotávaš do niečoho, čo nie je to, čo si myslíš ?
Lebo slovenská politika je ten nástroj zla, ktorý Nautilusa ťaží...
A čo jemu na obtiaž, to je akoby pre mňa utrpenie.
Nautilus, no konečne sme našli to spoločné puto !
To, ktoré nás spája, no nie ako elektrické konektory, ale iba tak ľudsky PLATONICKY.
A to všetko na počesť nášho milého Platóna, jeho milovanej Atlantídy a nadovšetko nenávidenej Artritídy...
Nautilus, Ty jeden Beťárus, už len aby si Ty nebol sťaby " ťažký " Rus, to by bolo až nebezpečné...
Prosto, Ty môj súputník, priateľ od klávesnice.
Nepaprč sa Ty, nenadávaj ľuďom do najhlúpejších, neodvolávaj sa na okuliare, radšej Ty sebakriticky nahliadni do hlbín svojej duše a priznaj sa.
Ľúbiš Fica a spol a či nie...?!
A až potom keď si pravdivo odpovieš, liek na ten svoj bôľ okamžite nájdeš !
Nautilus, Ty môj blogerský súputník, ktorého som nikdy naživo nevidel, povedz mi Ty verejne a na rovinu.
Prečítal som si totiž Tvoj zúfalý odkaz a ničomu nerozumiem.
Čo Ťa konkrétne trápi a kvári na duši ?
Lebo verím, že čo si telo zažiada, to mu dáš a možno i nadmieru pridáš.
Možno Ti len chýba trocha viac lásky a porozumenie najbližších ?
Tak to si v Kauflande a ani v apatieke veru nekúpiš.
Tak mi to normálne jednoducho napíš.
A nepíš tak zoširoka o usporiadaní akéhosi celého sveta a našej " krásnej vlasti "...
Aká mi tu vlasť, keď môj obľúbený blogerský súputník stráca kontrolu nad sebou samým !
Tak potom nečudo, že sa z tej " vlasti " strácajú, ľudia, myšlienky, aj tie nakradnuté peniaze.
A teraz neviem, zabudol môj kolega Nautilus na múdrosti našich predkov ?
Že politika to panské huncútstvo a i veľo dobreho škodzi !
Simonko, tak konečne si už začal trocha rozmýšľať... ?
Len škoda, že nepokračuješ ako normálny občan v normálnej krajine EU.
Prečo na prevádzkovateľa kšeftu t.j audiotextovej služby 112 nepodáš minimálne oficiálnu sťažnosť, ak nie rovno trestné oznámenie ?!
Majo, v podstate súhlasím.
Občania a teda štát cez kontrolné a regulačné orgány vytvárajú mediálny priestor pre fungovanie pluralitných médií v prospech občanov.
U nás je zásadný problém v tom, že mediálny priestor je totalitne a teda totálne zdeformovaný a teda pluralitne nefunkčný.
Hlavným problémom je samozrejme neexistujúce verejnoprávne médium, to čo máme v podobe existujúcej STV a Rozhlas, to je VEREJNOPRÁVNA PROSTITÚCIA pod politickým pasáctvom...
Načo je takýto článok, ktorý nič nehovorí, nič nerieši.
To si len ktosi kdesi anonymne schovaný, zobral almužnu za " reklamu " od bossa prevádzajúceho utečencov a zároveň predávajúceho nafukovacie člny a rozťahovacie ploty.
Autor, tak preto si schovaný od hanby ?
Človeče nešťastný, neplaš už i tak dosť poplašených Slovákov !
Nevieš písať a komunikovať normálne... ?
Stačilo možno len publikovať posledné dve vety cit. " Nemám nič proti pomoci človeku v núdzi, ale nesmie miesto ponúknutého prsta uchmatnúť celú ruku. Potrebuješ pomoc, dáme ti ju, ale ty si ju cti, váž a prispôsob sa našim zvyklostiam, potom budeme spolu dobre vychádzať."
Aj tie sú síce zmätočné, ale možno by potom ľudia reagovali relatívne normálne a nie " nenormálne " ako reagujú.
Eroosvelt, ďakujem a aj sa čudujem.
Lebo ja som na tom stále rovnako, žiadnu zásadnú zmenu u seba nepociťujem.
Ale to je možno len tým, že čas a Universum sú neustále v pohybe, len my na Slovensku sme zastali, alebo zaostali za realitou ?
Myslím, čo sa týka pozitívneho spoločenského pohybu...
Nautilus, veľmi ďakujem a tiež Ťa prosím o porozumenie za to, ako píšem a ako vtipkujem.
Tomu doteraz málokto porozumel.
Rovnako ako Ty sa už dávno zamýšľam skôr nadpozemským pohľadom na problémy našej maličkej Zemičky.
Budem sa snažiť byť trocha vtipným.
Pýtaj sa každého Slováka.
Povedz mi, akú drogu užívaš a ja Ti poviem kto si !
Fajčíš, piješ, jednoducho droguješ...
Prežieraš sa nadmieru, droguješ...
Si závislý na telke, droguješ...
Picháš si rovno do žíl, alebo len kopu liekov užívaš, droguješ...
Si závislý na politickom a či inom Vodcovi, droguješ...
Lebo, keď sa o tom začneme zhovárať, jedine vtedy sa Slovensko zmení.
Zatiaľ je to len o tom, že slušní Slováci prehrávajú, keďže nadrogovaní sa spájajú...
Nautilus, určite sa neurazíš, keď použijem aj " Tvoj " kanál...
To vieš, my disidenti Pravdy...
Romanko, určite sa neurazíš, keď použijem " Tvoj " kanál...
To vieš, my disidenti Pravdy...
Pán Varga a Laskar,
Tak toto je typické Slovensko !
Všetci vieme o čo vtedy za éry Mečiara išlo.
Rozdeliť si krajinu na dve smetiská.
Obsadiť mocenské posty.
Nakradnúť majetky pôvodne rozkradnutej prvej republiky a ďalešej " rozvinutej " všeľudovým vlastníctvom.
A zločinci postkomunisti to DOKÁZALI.
A tu sa nešťastníci Slováci čestný Varga a utajený Laskar hádajú o tom, či komunista Mečiar, alebo komunista Kováč boli viac alebo menej zločincami v podobe AMNESTIE ZLOČINOV.
Toto Slovensko sa pri takejto konštelácii občanov nikdy nepohne radikálne dopredu !
Lebo jeden čestný a jeden utajený je v konečnom dôsledku + a - a teda 0 !
Zuzanka a nebude to tým, že akýsi dvaja naháči perverzne verejne predvádzali svoje " prednosti " ?
A uznaj sama, to musí byť teda naozaj čudná partička, ktorá si v zúfalstve až takto vynucuje pozornosť.
Lebo nech je Matovič aký je kontroverzný, je takmer isté, že tá Tvoja partička je nervózna z jeho aktivít smerom k slovenskej verejnosti.
Zuzanka a Ty ako investigatívna novinárka sa prečo domáhaš niečoho, čo by si mala urobiť sama ...?!
A prečo nezačneš u Fica a spol ?
Však Matovič je iba taká drobulilinká rybička...
No to je už naozaj koniec debaty !
Hej, nadnárodné monopoly pľundrujú Slovákom lesy, vykrádajú rozumy a tunelujú tunely.
A Fico je dobrý Mikuláš, ktorý rozdáva dôchodcom darčeky.
A agent Lotos píše rozprávky ...
Ovi, ale no...
Už ma to prestáva baviť sa s tebou baviť, pokiaľ budeš takto " argumentovať "...
Aká chyba akého systému ?
A kto tu plače, veď na Slovensku sa na zemi povaľujú " koláče ".
Dobrá poloha, žiadne zemetrasenia, akurát sme si všetci spolu nechali do štátu nasťahovať ZLODEJA !
A ten nás okráda a my sme apatickí.
A netrep mi tu nezmysly.
O tom, čo sa kde " robí ", lebo potom si iba informačný chudák.
Závislý na bludoch, ktoré mu " správy " nasypali do hlavy.
Čo sa deje v Grécku, ukradli im Slnko a pláže ?
A či ich zasiahla studená vlna ?
A či ich len zasiahla vlna utečencov.
Ale veď to je logické, ľudia sa odjakživa radi presúvajú za " lepším "...
Pán Varga, konštatácie, ktoré ste uviedli v článku sú v poriadku v tom zmysle, že to všetko všetci vieme.
Teraz nasleduje zásadná otázka.
Tuším ste právnik, aj keď neviem, na čo špecializovaný.
Dá sa s tým megapodvodom, ktorý založil na Slovensku hlboký spoločenský marazmom, niečo urobiť... ?
Podľa všetkého je už všetko premlčané ?
A Mečiarovský valec veselo pokračuje Ficovským Smerom.
Pán Varga, skúste už napísať niečo konkrétne, čo, kto a ako by mal ten pokračujúci marazmus zastaviť.
Naivne sme si mysleli, že vstupom do EÚ sa uplatnia na takéto slovenské megapodvody zákony a dozor EU.
Figa borová.
Peniaze z EU sú ešte viac rozkrádané a slúžia hlavne na rozvoj mafie !
Pán autor blogu, Ty sa bojíš Pravdy jednej i druhej ?!
Ako inak si vysvetliť, keď tak špekulatívne obchádzaš podstatu toho o čom píšeš.
V pozadí tohoto štátu je ťažká oligomafia, ktorá nakradla šialené miliardy a všetci Slováci im to povinne a navyše " nechtiac " uhradili cez Konsolidačnú.
A aby im na ukradnuté nikto nesiahol, kúpili si Hlavu Fica, namotali na ňu laná, ktorými tou Hlavou hýbu.
A pokiaľ by ako taký kovaný poslušný Gottwald nepočúval, tak troška viac pritiahnu...
A pokiaľ sa Slováci nepozrú jednej i druhej Pravde priamo do očú a nebudú si vravieť fakty, celé, ani to Tvoje falošné vajatanie nemá zmysel.
Neviň za hriechy oligomafie a jej hlavnú Hlavu nikoho iného a hlavne nie médiá.
Tie sú súčasťou oligomafie.
Ty svojim falošným postojom iba zhoršuješ situáciu Slovákov a udržuješ mafiu pri moci!
Ak by si chcel pokračovať v diskusii, napíš svoj jasný postoj k zločineckej fašistickej a komunistickej mafii, ktorá zabila milióny a zničila budúcnosť Slovákom
Pán umakart, ďakujem Vám za Vašu dlhoročnú občiansku statočnosť, ktorú ako človek prejavujete v diskusiách tu na Pravde.
Dnes je najvzácnejším darom človeka mať zdravý rozum.
A ak sa k tomu pridá rodina, takýto človek je potom najbohatším na svete.
My Slováci máme geneticky dobrý základ vďaka našim predkom, aby sa udržiavali klasické rodinné zväzky.
Máme iba jeden jediný problém, ktorý si väčšina Slovákov akoby neuvedomuje.
Po roku 89 tu nastal paradoxne totalitný marazmus transformácie základných ľudských hodnôt tak surovo, že ani len tí čoby klasicí rozumní Slováci sa už nedokážu zorientovať vo svojom VEDOMÍ a SVEDOMÍ.
A to dokonale využili staré komunistické zločinecké štruktúry, neviem či má význam menovať Mečiara, Slotu, Fica, Danka a pod.
Tí cez prichmatizáciu rozkradli štát a dnes Slovákov za nakradnuté miliardy ohlupujú.
A naše VEDOMIE a SVEDOMIE sa s týmto marazmom nesmie zmieriť za žiadnu cenu !
Inak riskujeme budúcnosť našich detí a vnukov.
Všetko pekné prajem.
PeterkoBBB, ja tvrdím a verejne prehlasujem, že komunistický režim bol jeden najobludnejší zločinecký systém v dejinách ľudstva, ktorý vraždil a týral celé generácie ľudí v tzv. socialistickom tábore.
Aký je Tvoj postoj k tomuto zločineckému režimu, ktorý má svojich pokračovateľov v nových skrytých podobách aj dnes a preto je Slovensko na tom tak, ako je ?
PeterkoBBB, môžeš mi hovoriť ako chceš, pravdu nezabiješ ani zaliečaním cez Janka, ani znevažovaním cez " Odborníka " !
Zločinecký komunistický režim sa snažil získať si predovšetkým ľudí hlúpych na špinavú prácu a týranie v žalároch, táboroch a nohsledov, ktorí sledovali iných.
Mňa ŠTB sledovalo kvôli tomu, že som šíril osvetu vo veci slobodného príjmu SAT TV a kvôli mojej antikomunistickej činnosti.
A to, že ma evidovali ako preverovanú osobu pod menom Odborník nie je nič potešujúce, pravdupovediac, je to ale určitá forma vyznamenania za boj proti zločineckému režimu.
Je ale otázne, či človek ako Ty, sympatizujúci s takýmto režimom, dokáže pochopiť o čo vtedy išlo.
To nebezpečenstvo som si uvedomil až po roku 1989.
A preto urobím všetko čo je v mojich silách pre to, aby sa zločinecký fašistický a komunistický režim neprinavrátil !
Odporúčame