Autor, čo si pojedol huby bez kontroly špecialistom...?!
Nečudo, že Ti potom myseľ lieta v inom svete mimo Slovenska.
Vládu OligFicBug nevytvoril súdruh pobirmovaný.
O tom rozhodla oligomafia a Bugyho netrebalo nútiť.
Stačilo mu " jemne " pripomenúť, čo všetko má na " rováši " po stránke majetkovej a kadejakej inej.
No a " šrácko " si ešte naposledy chcel vylepšiť svoju ekonomickú bilanciu do dôchodku...
Musíš sa ešte veľa učiť a hlavne konzumovať menej nepreverených húb....

