Begbaj, mne vôbec navadí, že niekto ako Ty, zneužíva zverejnené protokoly špinavej zločineckej ŠTB.
Buď si priamo ich agent, alebo úbožiak, ktorý kolaboroval so zločinným systémom a teraz s ním ako úbožiak kolaboruje ďalej za pár, alebo možno milióny drobných.
Vzhľadom na moje činy a skutky proti komunistom by som bol prekvapený, keby zločinecká banda nebol " nútená " zaujímať sa o monu " maličkosť ".
Samozrejme, osobne ma mrzí stav špiny v našej spoločnosti vďaka Tebe a pobirmovaným komunistom, čo ale s tým...?
Nič iné, len kvôli budúcnosti detí a vnukov, treba odhaľovať Vaše zločiny v minulosti i teraz !
V podstate to beriem ako prirodzené pokračovanie vývoja našej spoločnosti.
Komunistická mafia to je v podstate dnes Zlepenec OLigFicBug atď....
A Ty ako ich agent si len robíš ďalej svoju špinavú agendu.
Akurát si daj pozor a príliš blízko sa okolo mňa neobšmietaj!
To kvôli tomu, že môj nos a morálne senzory neznášajú Tvoj SMRAD a podobných ...

