Dobzor, je vždy lepšie vynechať, aby si múdri domysleli..
Ako poprehadzovať, čo vyzerá zmätočne, nehovoriac o obsahu...
Dobzor, je vždy lepšie vynechať, aby si múdri domysleli..
Ako poprehadzovať, čo vyzerá zmätočne, nehovoriac o obsahu...
Dobzor, tuším dnešný najlepší vtip.
Gratulujem.
Vraj podať žalobu...
To akože naozaj...?
A na Slovensku...?
Však Hranatý sám povedal, že toto nie je právny štát.
Toto je štát OligFicBugMaf...
Červená Lienka, je to jednoduché, Ty ničomu nerozumieš..
Ty a Vodca ste prosto závislí na " ohni " a preto nebezpeční.
Rovnako nebezpeční a chorí fanatici sa istotne môžu vyskytovať aj medzi utečencami.
To ale ešte neznamená, že svet nemá pomôcť tým, ktorí si to zaslúžia.
Problém na Slovensku je, že Tí, ktorí si to nezaslúžia a navyše terorizujú občanov, sú vo vedení štátu !
Pravdu klamstvami nezabiješ červená Lienka !
Lipa, dobrý vtip treba oceniť pochvalou...
Že vraj "špecializované odborné zdravotníctvo "...
Na Slovensku... ?
A ktorým Smerom ?
Ku Kachličkárovi na Východ... ?
Či ku kačkoľúbivému Srdciarovi na Stred ..?
A či rovno ku Hranolovi na Západ...?!
Nepochopil som Tvoj nick...
Euro, no konečne...!
Vtipné, kreatívne, aktuálne, povzbudzujúce, inšpirujúce, dych berúce.
Beriem Ťa za hovorcu...
OK, minulosť je dôležitá.
Avšak zajtrajšok je omnoho dôležitejší !
Lebo čo nás v minulosti nezabilo, to nás posilnilo do budúcnosti.
Majo, nepreháňaj tie kilometre, si na Slovensku...
Stačí keď "sklopíš uši " a tíško prejdeš okolo.
A keď predsa len dospeješ, prihlás sa.
Potom už dúfam, zabudneš na to, že si bol kedysi úplne mimo reality...
Enigma, ak Ťa tie " drísty " riadne " pichajú v hlave", mal by si to oceniť poďakovaním.
Pokiaľ iba v gatiach, škoda Tvojich " nasledovníkov "...
Majo nie si vtipný a nič nevieš o skutočnom živote.
Aby si vôbec niečo vedel Ty " naivka ", musel by si mnoho študovať a ešte viac zažiť v skutočnom živote.
Zbehni do knižnice, vypožičaj si SOLID EUROPE a študuj Ty človeče nešťastný.
A neviem či isto, ale možno niečo niekedy pochopíš...
Ak nič nepochopíš, môžeš sa priradiť k mase " menej informovaných " a teda blbcov...
Peter, jeden človek musí papať, ka..ať a spinkať.
Nemôže v jednom kuse byť pri PC.
To ale neriešme, je to nedôležité.
Dôležité je, či Ty vieš pomôcť zlepšiť Slovensko.
A či vôbec chceš ...
Aldebaran, najprv som mal signál z družice Intelsat 60 E, parabolu som mal u suseda na východnom balkóne a prvý signál som zachytil v roku 1985, to boli vtedy úžasné časy.
Astra 1A 19,2 štartovala na geostacionárnu dráhu 11.12.1988 a to som jej už predtým robil propagáciu aj prvým ofiálnym kurzom družicovej TV v Československu.
Na svoju pozíciu 19,2 E sa dostala 7.1. 1989 a vtedy som už bol pripravený na jej príjem umiestnením paraboly u susedy na južný balkón.
Vysielať začala 1.2. 1989 .
A to bolo naozaj fantastické a vedel som, že je to začiatok konca železnej opony !
Tak buď rád a nedávaj si až také zložité otázky, pokiaľ nemáš naštudované základy techniky a života samotného !
Peter OK.
Pýtam sa iba preto, aby som dokázal trocha " prekuknúť " ako fungujú ľudia v svete nickov, poznajú sa osobne, sú to platené skupinky, ktoré majú v náplni práce osočovať, rozbíjať diskusie vedúce k odhaľovaniu pravdy a pod.... ?
A s tým Pupušom to nemôže byť tak, že ten nick používajú viacerí jedinci, striedajúci sa ako v službe pri PC ?
To Ti nenapadlo ?
Lubko, politickú agitáciu vrátane bohapustého zavádzania kadejakými poplatnými agentúrami si nechaj vieš pre koho....
Jedine my, ktorí tu žijeme každodenný život, vieme posúdiť stav štánej mafie a jej výčiny Smerom k občanom a malým podnikateľom, ktorí sú neskutočne terorizovaní a vydieraní !
Zlepenec OligFicBug je to najhoršie, čo nás mohlo postihnúť ako národ v 21. storočí !
Zabíja to ľudí, vyháňa to ľudí a posúva nás ako štát na dlhé roky Smerom dozadu !
Samozrejme takým ako si Ty tento marazmus vyhovuje.
Kvôli čomu ?
Majetky, peniaze, alebo až taká naivita...?
Peter, vieš mi vysvetliť Vaše " prekáračky " s nickom Pupuš...?
Myslím teraz na to nálepkovanie Tvojej osoby hnutím, ktoré je zločinné.
Má reálny dôvod ?
Alebo používa takúto špinavú fintu ako metódu na Tvoje zastrašovanie len preto, že si čestný občan ?
Pýtam sa preto, aby som vedel, či Ti môžem ako čestnému občanovi pomôcť ?
Milá červená Lienka, ja vidím Teba a Tvojho Vodcu asi takto.
Ste ako chorí pyromani, ktorí sa falošne prihlásili k hasičom.
Najprv verbálne ľudí strašíte ohňom, aby sa ho neskutočne báli.
A priam bytostne nedočkavo očakávate, kedy konečne vzplanie.
A keď sa nič nedeje, pod rúškom noci tajne ohne zakladáte.
A potom ich " hrdinsky ", akože " hasíte "...
Verím, že takto polopatisticky ľudia konečne pochopia Vašu nebezpečnú " chorobu "...
Vladko, tak teraz neviem a nechce sa mi to hľadať.
Si neuchopiteľný, nepolapiteľný.
A máš prečo... ?
Alebo si bol ako dieťa mimoriadne neposedný ?
A bolo by načase, posadiť Ťa trošička, " do chládku "...?
Alebo by to mohlo znamenať aj čosi iné ?
Objasni.
Vladko, no konečne...!
Myslel som si, že Ty si iba " neživý nick "...
A teraz vidím, že si aj živý človek.
Umelému by ani len nenapadla takáto mysteriózna " hudobná symbióza ".
Pekne napísané, lenže aj strašidelné zároveň, vďaka " chmáram " na konci !
Lebo to krásne čo sme prežili ako deti, to si máme navždy uchovať a celý život rozvíjať a rozdávať ostatným.
A to všetko robiť v radosti života, v kruhu rodiny, najbližšieho okolia, spoločenstva ľudí dobrej vôle celého sveta.
A tam sa niečo nedobrého u Teba udialo Nautilus, lebo si príliš zatrpknutý.
Tak držím palce, aby sa Ti podarilo nájsť stratenú rovnováhu každodenného normálneho obyčajného života.
Odporúčame