Okovid, tak zasa už toľko nepreháňaj !
Toto nie je tlačovka súdruha pobirnmovaného predsedu a ani čítanie z knihy o účtovníctve.
Aj polointeligent musí vedieť rozoznať, čo je to nadsázka a čo je púha realita.
Vlaky zadarmo sú napríklad krutá realita pre všetkých, ktorí to musia zaplatiť.
A keď napíšem, že " kolotočovanie " vlakom dôchodcom a bezdomovcom zaplatí priamo pobirmovaný komunista z vlastného rozpočtu, to už je nadsázka.
Lebo stále to zaplatíme tak isto všetci.
Okovid, pomohlo Ti to zmeniť svoju polointeligenciu na vyšší stupeň ?
Verím, že áno.
Dúfam, že sa poďakuješ za minikurz duchovnej obrody národa.

