Slováci, zavolajte políciu, sudcov, profíkov z Nemecka a Slovensko bude právny štát ihneď!
Pán Pitońák, môj a Váš Blog dohromady veľa nezmôžu.
To ale v žiadnom prípade neznamená, že treba rezignovať.
Tým by sa mafii a politikom na Slovensku otvoril ešte väčší priestor na korupciu a ohlupovanie národa.
Ste mladý človek a Váš " problém " môže poslúžiť ako príklad, čo všetko je na Slovensku možné.
Povedzme to tak, urobili ste veľkú a zbytočnú hlúposť !.
Štát Vás za tú hlúposť neskutočne vytrestal.
Najhoršie ale je, že boli potrestaní aj Vaši blízki a malé deti.
Zlé je aj to, že potrestaní sme boli aj my občania Slovenska, ktorí platíme policajtov, prokuratúru, sudcov atď.
Na Vás sa poriadne priživili aj médiá a politici, ktorí si prihriali svoju " chutnú polievočku ".
A čo s tým ?
Začať je treba každý sám od seba.
Ak je človek slušný, seriózny, potom musí to isté požadovať od iných a od celej spoločnosti.
Dúfam, že tomu tak je aj u Vás.
A nie je za tým niečo iné.
Keďže o Vás
Váš " prípad " som si raz pozrel a priznám sa, nemal som z toho dobrý pocit.