Makro, no konečne človek, ktorý mi začína objasňovať o čo tu ide.
V poriadku, možno začneme aj spolupracovať.
Tak mi to teda ešte raz objasnite, aby som tomu porozumel.
Je manželstvo ženy a muža unikátne, hodné najvyššej ochrany ?
Istotne áno, inak by štát neexistoval.
Na tom sa zhodneme ?
A teraz poďme k párom homosexuálnym.
Logicky nemôžu pre štát plniť rovnakú rolu ako muž + žena.
Môžu však spolu žiť v jednej domácnosti a istotne môžu mať akúsi formu registrovaného spolužitia.
Na tom sa vieme dohodnúť.
Isto však nemôžu mať takú štátom oficiálne uznanú formu, ktorá by sa približovala tradičnému manželstvu.


