Bongošík, ak stretnem neznámeho, pozdravím a keď neodzdraví , to ešte neznamená, že je hulvát.
Môže mať rôzne poruchy a človek jeho problému môže porozumieť.
U Vás je to jasné tiež.
Pozrel som si Váš profil a je to tam !
Pre istotu zacitujem len jednu Vašu perlu "No jasne ja neviem aka uroven tu bola! Dovol sa mi prosi ta na tom vsetkom co to tu vypustas rozrehotat! To ze sme chodili v sobotu do roboty a urobili tym nieco viac pre svoju krajinu to je zle? "
Človeče Vy ste ma pobavili aj zarmútili zároveň !
Povedzte, čo s ľuďmi, ktorí majú zaostalé myslenie a sú ešte aj drzí ?!


