Nemci pochovali nacizmus. Prosperujú. Rusi, Slováci velebia komunizmus a tak to vyzerá !
Smolník, Smolník, každé štyri sekundy nám umiera jedno dieťa !
Denne 21 600, viete si to vôbec predstaviť tú katastrofu ľudstva ?
Od hladu, od smädu, týrané...!!!
Stačí Vám takýto argument na prebudenie sa do reality ?!
Akýže ste to spomínali najzávažnejší konflikt v Európe ?
Jaj, ten, kde sa staré komunistické KGB naťahuje s novým a nevinní ľudia trpia ?
To je mi naozaj ľúto, kto za to môže a čo sa s tým dá urobiť ?
Vyrieši to Jožo z Oravy, či jeho bratranec v Amerike, nebodaj brat, ktorý sa má dobre v Nemecku ?!
Oni asi ťažko, ale vlády týchto krajín, celosvetové spoločenstvo, môžu aspoň niečo urobiť.
A keď niečo robia, komunisti celého sveta sa spájajú a kvákajú starú ideologickú pesničku.
Tak čo, chcete článok na takúto tému ?
A pomôže Vám to ?
Ak len malilinký kúsok, vyslovte spoločenskú objednávku.
Alebo to už beriem za súhlas, ten Váš posledný príhovor ?
Tak ideme do toho !