Simonko, Ty si to naschvál riadne poplietol ako taký ...
Športovci z chudobných krajín a krajín kde šport je súčasťou ideologickej propagandy sú handrou v rukách štátnej propagandy.
Simonko, Ty si to naschvál riadne poplietol ako taký ...
Športovci z chudobných krajín a krajín kde šport je súčasťou ideologickej propagandy sú handrou v rukách štátnej propagandy.
Milý môj nenávistný cudzinec.
Prečo hráš tieto špinavé hry proti Slovensku a občanom ?
Stačilo verejne napísať ŠPZ a model auta.
Pravda, to nie je Tvojim cieľom...
Ty to budeš riešiť súkromne Smerom ku kšeftu.
Oslovíš, postrašíš a inkasuješ...
nautilus, Ty naivka, čo Ty a Tvoja devana viete o svete... ?
Kto by to len povedal !
Vraj žena.
A ochraňuje mužov, ktorí na ženách spáchali zločin.
Prečo... ?
Nebľaboc, snaž sa potlačiť svoje negatívne ja.
To dokážeš jedine vtedy, ak sa posunieš vo vývoji.
Študuj, ak sa ešte zmôžeš.
Teda, tešiť sa z toho, že demokracia dostala na frak, čo sa týka pána Vargu, tak to máš naozaj ťažké v tej svojej hlave.
Bonzoval si ho, podrážal mu nohy a nakoniec Ti to aj tak nepomohlo.
Svedomie Ťa snáď raz doženie.
V čo by si mal dúfať a modliť sa.
Vyspovedaj sa, bude Ti lepšie na Geiste.
Počuj, ale zasa sa nemusíš až tak veľmi vyviňovať...
Chvíľku ako jed a potom zasa sťaby med.
Takže Ty v tom hľadáš zábavu ?
A ja, že Ty to berieš vážne.
Tak ber.
A pozri si filmeček, ktorý Ti určite pripomenie Tvoje najlepšie minulé časy.
Haló, Haló, bol tu príspevok od anonyma Simon22.
Jeho informácia sa záhadne stratila.
A ja som tak poctivo pracoval na reakcii.
Simon, ak si na linke, ozvi sa.
A neboj sa.
Mám pre Teba správu.
No veru krásne, už som sa stal legendou.
Ľudovej, priam insitnej tvorivosti.
Teraz pozor na nos.
By nebol som horenos.
Darmo sa snažíš na mňa nalepiť svoju komunistickú a ŠTBácku špinu.
Bolo by zaujímavé vidieť Tvoj ksicht, ale načo ?
Veď stačí poznať Tvoju zločineckú dušu.
Popierajúcu zločiny komunizmu.
Vláda nie je nebezpečná.
Nebezpeční sú falošní ľudia.
Najhorší sú komunisti, fašisti, sú presne a jasne definovaní a celosvetovo odsúdení za genocídu na národoch.
Slovensko malo to nešľastie, že sa nedokázalo vysporiadať s pozostatkami komunizmu a fašizmu.
Výsledkom je to, čo tu predvádza autor.
Píše siahodlhé myšlienkovo zamotané rozprávky s cieľom namotať na svoj pochybný svet logicky naivné detičky.
A to je najnebezpečnejšie čo môže byť.
Keď dospelí ako malé deti nedokážu rozlíšiť čo je realita, čo výmysel a čo zlý úmysel.
Svet sa neskutočne rýchlo vyvíja a to je dobre.
Vyspelé krajiny EU majú problém s kvalifikovanými pracovnými silami z vlastných zdrojov.
Sú nútení pracovnú silu " dovážať " .
Slovensko je v negatívnom zmysle úžasná krajina.
Vyváža svoj najdrahší poklad.
Šikovných mladých ľudí.
Včera som sa naživo rozprával s jednými, ktorí sú vo Fínsku a druhými, ktorí sú v Holandsku a práve odchádzali späť.
Cez slzy sa smiali.
Z FICA, ZVARKOV A CUDZINCA...
Autor sa zbláznil, alebo len ľudí blázni ?
Jožko, tak vidíš, čo sa stane, keď sa politik mieša do remesla lekárom a opačne.
Ja naopak tvrdím, ľudia, veľmi pozorne si všímajte svojich lekárov - politikov !
Inak to potom pre Vás môže s celým zdravotníctvom zle dopadnúť.
Keď Vás lieči politik, už je neskoro...
Odporúčame