Jeronymko, prečo provokuješ normálnych ľudí ?!
Dajú Ťa zavrieť do basy, odpoprú Ti všetky ľudské a telesné práva a vyrobia z Teba poslušného otroka.
Potom Ťa pustia von a Ty by si s poslednými zbytkami ľudskosti a svojho zdravého rozumu chcel ujsť z pekla.
Lenže zistíš, že peklo je obkolesené plotom.
A nie preto, že by niekto chcel do pekla.
Aby sa nedalo ujsť z pekla VON !
POCHOPIL SI ?!
Nesmieš VON, nikto netúži prísť DNU.
A tak čo urobíš ?
Rezignuješ a začnem poslúchať a budeš robiť a rozmýšľať tak ako chce červený DIABOL !
Otupieš, plodíš deti a postupne upadneš do letargie.
A už ani nevnímaš, že milióny vedľa Teba už nie sú, lebo ich povraždili, milióny ušli VON a milióny okolo Teba trpia.
Takže Ty neveríš ?
A čo tento pravdivý strašný, neľudský príbeh, jeden z miliónov.
https://dennikn.sk/531223/pred-trids iatimi-r…
Povedz mi pravdu, keď ho čítaš.
Čo cítiš ?
Radosť, smútok a či NIČ... ?!


