pre vysvetlenie - dáta potrebujú najmä korporácie a prečo by za ne platili niekomu inému keď ich môžu získať zo zdrojov zo štátu, už sa nájde cesta aby "neboli ohrozené osobné údaje", strední a malí nie sú vybavení potrebnými kapacitami na ich spracovanie....
a načo sú im dáta z obratov na účtoch ? Hádaj .....


