Šéf agroplatieb: Taliani nedostali nič navyše
nepíš o tom o čom pravdepodobne nemáš ani tušenia
- p. Kužuch hovoril p r i a m e platby a tie ešte do Bruselu, čo ja viem, nikto nevracal -viz kamarát Šebej čítanie s porozumením..
- vyplácajú sa po skončení všetkých kontrola a na základe exaktných pravidiel - jedine ak niekto riskoval, že niektoré plochy nepokryje kontrola, čo sa stávalo na prelome milénia, ale keď sa na to prišlo sankcie tam boli európske... i keď i na to boli špecialisti, ale to už je iný príbeh...
.... problémom sú platby z projektových opatrení, kde funguje klasika veľa žiadostí, sporné rozpočty, sporné vyhodnotenia, zmeny v projektoch v priebehu realizácie ......