áno a to ešte treba započítať ten čas čo to stojí - hlavná vec že mi príde každý mesiac aspoň jeden propagačný leták - nie že by aspoň distribútor v cene odobranej energie poskytol bezodplatne projekt alebo revíznu správu o bezodplatnej montáži (samozrejme myslím len prácu) ani nehovoriac....


