Ruskym oligarchom uz davno dosla trpezlivost, no boja sa, nikto nechce ist na 10 rokov do gulagu, v Rusku momentalne panuje nefalsovany narodny socializmus, peklo...
Ruskym oligarchom uz davno dosla trpezlivost, no boja sa, nikto nechce ist na 10 rokov do gulagu, v Rusku momentalne panuje nefalsovany narodny socializmus, peklo...
Jj, ono sa to bude takto pekne posuvat po patrocniciach, az sa na to aj zabudne :)
No, Cina bude mat co robit, aby skupila dostatok ropy, zvlast, ked ju teraz zacne vyvazat Iran ako sialeny. zabudnite na nejake fiktivne spojenectvo Iranu s Ruskom, Iran chce peniaze (dolare, eura) ako vsetci :). A z Iranu pojde do EU aj plyn, vela plynu :)
Bolo jasne, ze to prejde, Iran posluzi momentalne planu na dalsie oslabenie Ruska. Iranci budu chciet zarobit peniaze a tie nezarobia s chudobnym Ruskom, ale s bohatym zapadom. Celkom sa tesim na ten Putinov cerveny ksicht :D. Nemal skakat do Ukrajiny, nuz, co uz :)
Nie "nahlas", ale zrusili :) A zrusi aj EU, uz sa na tom pracuje :)
Vies ako sa hovori?: "Ked davaju, ber!" Ked sa najde dost lavicovych politikov ochotnych lavicovym kapitalistom dat peniaze danovych poplatnikov (a ti tych politikov napriek tomu opat volia), tak preco by si nezobrali, ty by si si nezobral? V skutocnom kapitalizme by ti "kapitalisti" skrachovali, trh by sa vycistil a islo by sa dalej.
Nadhera, ako mate vy komunisti blizko k narodnym socialistom...:)
Ty si naozaj myslis, ze taky Fico, Kalinak, ci Pociatek tajne tuzia vystupit z EU, NATO a privinut sa k hrudi Volodimira Volodimirovica? :D
Nikto, kto nieco vie robit, je v niecom dobry, nemoze byt komunista.Komunisti/laviciari su neschopni ludia s tendenciou parazitovat na schopnych. To, co opisujes v prispevku, nie je ziadny pravicovy kapitalista, ale naopak lavicovy kapitalista (napr. spolocnik v Smer s.r.o.). Pravicovy kapitalista by pracku nenatahoval :)
Kde su tie "antiEU" a "antiNATO" strany, ktore budu volit diskuteri z Pravdy? :D Ozaj, ako dopadol dnesny anti NATO protest? :D
Od ruskeho plynu sa treba co najskor odstrihnut a bude pokoj. "Starocne hospodarske vztahy"? :D Tym co myslis, dovoz matriosiek? To, ako nas Rusi 40 rokov vyciciavali? Take "vztahy" si nechaj. Treba sa od Ruska uplne odorientovat, s grazlami sa neobchoduje.
Rusko nema ani na to, aby vyriesilo vlastnu krizu :D. A o akej "europskej krize" tocis? Podla mna uz skoncila, biznis sa naplno rozbehol, moja firma napr. zaraba tolko, co pred krizou :).
Spochybnujem niekde, ze bola podpisana nejaka "partnerska dohoda"? :) Comu chces "verit", ci "neverit", nechapem :) Vies aka je dlha a strastiplna cesta od takej dohody k realizacii? Vies ake budu zmluvne podmienky? Vies kolko sa bude tym plynovodom v skutocnosti pustat?
A ten Nordstream nebude taky horuci, uvidite, je to taka "mala" kuleha na Rusov :)
Ukrajina ide spravnou cestou, bude to pre nas vyznamny partner. Ruski trolloidi dnes exceluju, som zvedavy, ako vo volbach dopadnu ich strany - Kotlebisti a komunisti :D
Toto uz je celkom vtipne, zlepsujete sa :).
Staci mi citat reakcie. ja napisem:"V pravnom state? Tym myslis Rusko?" a ty na to odpovedas:"Ty radsej nemysli, ked myslis, zvycajne vypotis kravinu." Su len 2 moznosti, bud si mentalne postihnuty, alebo si cudzy statny prislusnik, neovladajuci slovensky jazyk na dostatocnej urovni, aby si porozumel pisanemu textu, vyznamu viet...:)
Odporúčame