Veď vieme čo zlákalo lajčáka a čo mu sľuboval pellegriny, slovensko si utvorí názor na jedného i druhého !!!!
Veď vieme čo zlákalo lajčáka a čo mu sľuboval pellegriny, slovensko si utvorí názor na jedného i druhého !!!!
A odkiaľ máš istotu že je naozaj bez niekoho úmyslu stratové ??? Rakúšania si už dlhé roky robia na neho zálusk, vtedy keď sa o tom vravelo tak tu chceli silou mocou mať cargo, viem to lebo som v tom čase robil na letisku schwechat a strašne nadávali keď to neprešlo, lebo oni to brali ako hotovú vec , ale ani schwechat nie je úplne súkromné a rozhodujúci hlas má VIA !!!
A Teba kde vyhrabali ??? To tu čo trepes za demagogiu ?? Koľko krát sú rusi pri americkej hranici??? A ako často sú amíci pri ruskej hranici ??? A tie lietadlá pri anglicku a tak isto i lode plávaju v medzinárodných vodách lebo to je tade jediný prístup ,to ako keby si povedalže rusi stále ohrozujú turecko lebo idú cez Bospor a Dardanely !!!! Netrep tu svoje nezmysli, možno dnešné decká Ti to zožerú!!!
Mustafić v tejto súvislosti pre portál zopakoval známu myšlienku, že prvou obeťou vojny býva pravda. „Už 20 rokov žijeme v klamstve. Zhodou okolností som masaker prežil. Boh ma nechal nažive, aby som mohol o tom šíriť svedectvo.“ „Príslušníci môjho národa vtedy zavraždili aj moju rodinu,“ dodal exprimátor, ktorý o udalostiach v Srebrenici napísal knihu.
V nej okrem iného píše aj o veliteľovi moslimských jednotiek zo Srebrenice Naserovi Orićovi. Ten podľa neho vlastoručne popravil sudcu Slobodana Ilića. „Najprv mu bodákom vypichol oči. A keď ani nemukol, Orić sa zľakol a ihneď mu prerezal krk,“ tvrdí Mustafić. Údajný masaker využilo NATO ako zámienku na bombardovanie srbských pozícií v Bosne a donútili ich, aby zredukovali územia pod svojou kontrolou o tretinu.
Mustafić je ďalším z očitých svedkov tragických udalostí počas vojny v Bosne zo 6. júla 1995, ktorý vyvracia tvrdenia západnej propagandy, že na srebrenickú enklávu bosnianskych moslimov zaútočili srbské jednotky pod vedením generála Ratka Mladića a následne spáchali najväčší vojnový zločin v Európe od konca 2. svetovej vojny.
Ibran Mustafić, bývalý moslimský primátor Srebrenice, mesta na východe Bosny a Hercegoviny, spadajúceho pod Republiku srbskú, pre spravodajský portál republika.rs povedal, že údajný masaker moslimov v roku 1995 v Srebrenici bol dohodnutý medzi bosnianskym prezidentom Alijom Izetbegovićom a prezidentom USA Billom Clintonom. „Ľudí tu vraždili príslušníci môjho národa. Mojou morálnou povinnosťou bolo, aby som prišiel vzdať úctu obetiam, zmasakrovaných najbrutálnejším spôsobom,“ vyhlásil.
Takže Ty ideš obhajovať dokázaného podvodníka ??? Daňák mu dokázal podvod s dph ato ideš obhajovať že iní kradli viac ??? To že mu zatiaĺ nedokázali podvod s pozemkami to tiež obhajuješ ? Veď už nikto na slovensku neverí že nie je až po uši namočený v podvodoch s pozemkami !!!
Nuž, hádajme kto to mohol zaútočit na ten školský portál : 1; rusi ? 2; žiaci ? Asi správna odpoveď bude 2
Niečo k tej rýchlosti : 10 km za 3 roky ?????? Tak to naozaj môzeme zavolať radšej číňanov nech nám ich postavia, bude to rýchlejšie, lacnejšie a kvalitnejšie!!! A tak isto by som im dal postaviť i nové koľaje pre vlaky !!! Pozrite si tie ich trate pre rýchlovlaky, to je pre ás veeéeeeeľmi vzdialená utópia!!!!
Takže lajči má pokoj v duši a niečo, čo bude európe ubližovať, s jeho arogantnou spokojnosťou súhlasil a podpísal !
Svet a hlavne európa sa budú diviť čo sa začne diať !
POKRAČOVANIE : Prízvukuje, že v tomto prípade právna analýza ukazuje, že pripojenie polostrova k Rusku bolo zákonné a dokonca v súlade s ustanoveniami ústavy Ukrajiny – hlavne časti 10 venovanej Krymu, a vzťahuje sa na samostatný právny štatút tohto regiónu, ktorý sa právne opiera o právo národa. Pripomína, že Krym podľa ukrajinskej ústavy mal právo usporiadať referendum na miestnej úrovni. Toto právo bolo zakotvené v ukrajinskej ústave a v ústave Krymu. Preto Asociácia akreditovaných právnikov pre styk s orgánmi verejnej moci EÚ uznala zákonitosť krymského referenda a pripojenie Krymu k Rusku.
POKRAČOVANIE : Podľa Článku 138.2 tejto časti ukrajinskej ústavy, najmä právomoc Autonómnej Republiky Krym zahŕňa „organizáciu a priebeh miestneho referendá“ a v ústave sa nehovorí, že platnosť referenda je obmedzená iba územím samotného Krymu,“ prízvukuje Christian de Fouloy.
Pripomenul, že vzhľadom na podmienky, ktoré sa pred 3,5 rokmi vytvorili na Ukrajine, obyvatelia Krymu sa rozhodli usporiadať referendum, na čo mali legitímne právo. Svoju vôľu vyjadrili v referende 16. marca 2014. A 17. marca 2014, na základe jeho výsledkov, keď hlasovala drvivá väčšina obyvateľov polostrova a takisto drvivá ich väčšina podporila pripojenie Krymu k Rusku, vyhlásili nezávislosť Krymu od Ukrajiny a to, že sa stal súčasťou Ruska. Christian de Fouloy to označuje za úplne zákonný čin.
Šéf Asociácie akreditovaných právnikov pre styk s orgánmi verejnej moci EU Christian de Fouloy zverejnil na portáli tejto právnickej organizácie článok, v ktorom uviedol viaceré dôkazy, prečo je vstup Krymu do Ruska absolútne v poriadku a dokonca, čo je veľký šok pre mnohých, úplne korešpondoval s ústavou Ukrajiny. Podčiarkol, že aj keď mnohí politici a médiá aj po 3,5 rokoch odsudzujú a kritizujú túto skutočnosť, predsa je úplne legitímna a vôbec sa nedá hovoriť o nejakej „anexii“ polostrova.
„Tri roky uplynuli od zlúčenia Krymu do Ruska, ale v západných krajinách to aj naďalej označujú za „anexiu“ Krymu Ruskou federáciou a ignorujú legitímny prejav vôle obyvateľov Krymu, ktorý vyjadrili 16. marca 2014. Treba si pamätať, že suverenita vtedy Autonómnej Republiky Krym bola vyhlásená ešte 11. septembra 1991. Podľa §10 ukrajinskej Ústavy z roku 1996, na Krym sa vzťahovali samostatné právne ustanovenia, ktorými sa právne uplatňujú práva národov.
Akého medzinárodného práva ? No daj nech sa pobavíme ! Niečo pre Teba na ozrejmenie ! Právna komisia pri EU jasne pomenovala a definovala : Krym sa oddelil od Ukrainy a pričlenil k Rusku podľa platných pravidiel ukrainy a medzinárodného práva ,!!!!!!! Vyhľadaj si to !
Tak takú kravinu na pobavenie som už dávno nepočul, takže : na zaklade nejakého ukrajinskeho poslanca ktory niečo načarbal na facebooku a zaslal čosi na Krym a tam sa tým zaoberajú
To si čo zapotil, ze rusi nemajú čo ponúknuť? Ty tupelo, uvedom si ze si postavili plávajúcu atómovú elektráreň, ich operácie očí boli na takej úrovni že sa od nich učili vo svete, čo ich raketový priemysel ? Co Ti povie mendelejevova tabulka ? Porovnaj moskovské metro alebo v ich inom meste a hociktoré americké !
A len hlupák kupuje drahšie a hlavne n e k v a l i t n e š i e, veď si ho budú musieť upravovať !
A je strašné, že sa nehanbí to verejne prezentovať !!! Z toho všetkého mi vychádza ze 17.12. Bude niekto za slovensko podpisovať ten pakt OSN o utečencoch ! Ak to nebude mať odvahu nikto od nás zastaviť, tak zbohom slovensko ako ho poznáme !
Odporúčame