A " inteligenti " zasa šíria bububu ako keby takéto obdobie choroby neexistovali i pred 89 , lenže vtedy sa to liečilo pnkou a pacient bol pod lekárskou kontrolou a nie ako teraz keď si ľudia pichnú paličku do nosa a hneď vedia že majú covid a keby tú paličku stčili npr. do kofoly tak tá by tiež mala covid . Pokiaľ chorobu nepotvrdia krvné testy tak to je o ničom . A covid ? Iná forma chrípky


