Keďže vystupovali , tak bol pravdepodobne i " zaočkovaný "
Keďže vystupovali , tak bol pravdepodobne i " zaočkovaný "
Nepotrebujem aby sa nejaký pseudoochranca staral o moje zdravie , staral som sa o neho 70 rokov a som úplne v pohode a tak nepotrebujem aby sa nejaký narušenec pchal do môjho zdravia
Zasa stupìdny nadpis , ako mohol sklamať keď všetci vedia že do 31.12.2021 je viazaný na boru ???
Preoprečo klame , tú zmluvu chcel lajčák s korčokom a pellegrini im držal chrbát , fico bol proti tomu
To AKO je ako Roháč , stále srandujú
Ty tomu veríš ? Veď tí ktorí pracovali pred 40 až 50 rokmi nemajú žiadnu šancu na 1000€ dôchodok
Takže nie zákon , ale rozhodnutie vlády ??? Odkedy som povinný počúvať rozhodnutie vlády ???
Ako môže byť niekto taký idiot že sústavne ide pichať do ľudí neoverenú a stále len v testovacom štádiu na želanie farmakofiriem
Kedy už to konzílium " odborníkov " konečne povie : treba začať liečiť už v ambulanciách a neposielať len do karantény bez akejkoľvek medicínskej starostlivosti a keď už je neskoro tak to idú zachraňovať v nemocniciach
Netušil som že slovenský policajti to o ivemerktine vedia viac ako japonci, india , mnohé krajiny afriky , južnej ameriky
Sú dobre vyčúraný , energeticky náročnú činnost chcú robiť na slovensku
Tak sa mi zdá že všetci prezidenti sú vygumovaný ako môžu vyzývať na nejaké " očkovanie keď vakcína neexistuje ale len testovací šmejd
A v čom klame ? V tom že bol oboznámený a dobrovolne niekto súhlasí v tzv.testovacou vakcínou ???
O chvíľku sa budú ľudia i samooperovať pod dohľadom niekoho koho určí nejaký idiot !!!
Ľudia sa musia samotestovať a súčasná vládná garnitúra ich okrem ineho i na tých testoch samookradne , veď núdzový stav nevyžaduje žiadnu kontrolu kto to akože nakúpi , čiže zasa sa nabali nejaká spriaznená firma veď
desať miliónov testov po 5 € je slušná sumička , tak prečo by nedržali pre chudobu ten núdzový stav tri mesiace namiesto normálneho liečenia v ambulanciách
Tak jemu už naozaj ani uši netrčia z amíckeho análu , on by najradšej pripojil aj rusko k američanom
Keby si nečítal len Nko a nepozeral len markízu , tak by si sa aj niečo dozvedel , okrem iného i to že japoncom po očkovaní začali veľmi stúpať medzi očkovanymi pozitivny a úmrtia , tak nadiadili pre všetkých obyvateľov ivemerktin a vitamín D , C a Zinok . V dnešnej dobe už takmer nevedia čo to je covid .
To by si musel ale i niečo čítať zo sveta
Vraj vzdelany ľudia viacej veria , a čo keď tý vzdelaný sú zavyslejší na práci a musia sa kvôli tomu nechat " dobrovolne " opichať ???
Blbeček sa zasa ozval ?
Odporúčame