A Ty vieš odkiaľ že očkovaných na prístrojoch je málo alebo ich úmrtí ? Izrael začal skôr , tak si pozri ako to tam vyzerá
A Ty vieš odkiaľ že očkovaných na prístrojoch je málo alebo ich úmrtí ? Izrael začal skôr , tak si pozri ako to tam vyzerá
Toho debila plateného farmafirmami už dávno mali dať pod gilotínu
Vraj prečo máte požiadat o " očkovanie " ? Aby to nebolo že Vás nutia a vy ste sa D O B R O V O L N E zúčastnil toho testovania tých " akože vakcín " !!!
Bububu, úmrtia na covid ? Ako je možné že ich neliečia ??? Ak jedna lekárka dokáže ambulantne VYLIEČIT 188 pacientov na covid a žiadny nemusel byť hospitalizovaný , to potom len potvrdzuje že do nemocnice radšej nech coviďáci ani nejdú !!! Veď jediné čo robí " zdravotnícky systém " je posielanie do karantény a potom nechať zomrieť v nemocnici na nejakú vedľajšiu diagnózu , ale zvalia to na covid !!!
Ako krásne napísaný dôvod " akože očkovania " vraj bude mať problém na ceste k moru do chorvátska
A prečo mňa neprekvapí že sú tu taký hlupáci ako Ty
Hmm, ale keď sú na pláži pri mori to majú na sebe dáky dlhý hábit ??? Nóri všeobecne nevedia čo majú od radosti robiť . Som zvedavý čo budú robiť keď sa im minie plyn
Istotne to boli tí dvaja rusi ktorým to ale nariadil samotný putin , lebo sa bojí časkej armády
Nikde neexistuje taký podvod s dôchodkami ako na slovensku , npr.v rakúsku je tiež tzv.druhý pilier , ale ten je výsostne dobrovolný a len ako doplnok k tomu hlavnému povinnému dôchodku ktorý v podstate je takmer rovnaký aķý bol príjem
Nie je to zaujímavé že npr.rakúšania mali takmer 3% infláciu ale na slovensku je len 1 % ???
Jasné , uctievajú si kriminálnika ,násilníka a feťáka
A podvod tejto vlády ide ďalej ! Na rozhodnutie Ústavného súdu čakali pokiaĺ výjde v zbierke zákonov ale mikasove vyhlášky nemusia ??? Generálny prokurátor jasne povedal že tie vyhlášky neplatia pre občanov
Ale na zázračný návrat po troch rokoch Cavendisha sa nikto nepýta
No nie je to zaujímavé , že rozhodnutie ústavného súdu Musí vyjsť v zbierke zákonov ale mikasova vyhláška nie ??? To predsa znamená že vyhláška zasa nie je platná !
Hmm, nakazených alebo len pozitívnych na ten nedokonalý test ??
Odporúčame