Opat ziadny argument ?
Nie je to len na Pluske. Je to v SME, v Pravde, Dennik N ... Ty cerpas odkial info ? Daj nejaky ten tvoj dezolatno-konspiracny platok !
Bingo, pomaly na to prides aj sam preco o chripke nikto nepise. Na covid zomrelo za dva mesiace 800 ludi, kdezto na chripku zomrie rocne 40 (konkretne v chripkovej sezone 2018/2019).
Kazde umrtie s Covidom sa preveri pitvou a ta ukaze pricinu smrti: https://www1.pluska.sk/regiony/nieco-tu-nese…
Krajnikova, Harabin, Kotleba a vsetci podobni mentalni atleti su do znacnej miery zodpovedni za narast poctu pripadov. Jednoduchi ludia im proste uverili...
Do statistik umrti su zapocitani len ludia, u ktorych bol Covid pricinou umrtia. Robia sa pitvy kazdeho jedneho zomreleho s Covidom. Cize su aj pripady, ked niekto pozitivny na Covid zomrie, ale v statistikach nefiguruje, pretoze pricina umrtia nebol Covid.
Tak to uz je ina mentalna uroven ludi co veria podobnym rozpravkam. A presne kvoly tymto ludom co kaslu (niekedy doslova) na protoepidemiologicke opatrenia sa virus siri rychlejsie. Niekto pochopi a uveri az ked sam skonci na ventilacii.
Pocet umrti na chripku v sezone 2018/2019: 40. Pocet umrti na Covid: 839, z toho cca 800 len za posledne dva mesiace. Momentalne denne zomiera na Covid polovica poctu ludi zo zomrelo na chripku v minulosti za cely rok !
A dalsie dva miliony to preziju bez ujmy na zdravi. Percento umrti u Covidu je niekolkonasobne vacsie.
Aj tych 23 mrtvych za posledny den sa s virusom "iba" stretlo, podobne ako tych celkovo vyse 800 mrtvych sa s virusom len stretlo. Tento rok zomrelo na Covid uz cca 20 x viac ludi ako pocas celej chripkovej sezony 2018/2019. Aj tych 1500 ludi co lezi v nemocniciach sa s virusom iba len tak stretli...
Rakovina, cukrovka ... nie su nakazlive. Fakt tak tazke pochopit ? Na covid nam do konca roka umrie min 1000 ludi a to aj napriek tomu ze tu mame dosial nevidane epidemiologicke opatrenia. Ak by neboli, mame tu mozno 10 x tolko mrtvych a nakazenych.
2 tyzdne po volbach, kedy uz bolo jasne, ze Smer vo vlade konci. A mimochodom, nedakoval nahodou Fico Jankovskej za dobre vykonanu pracu ?
Ano, napr. v Zem a Vek, Infovojna a v inych "odborných vedeckých" casopisoch...
Slucka sa stahuje.... Necudujem sa ze Fico a spol robia vsetko preto aby tato vlada padla a oni nemuseli ist do basy.
Dala sa zaockovat maximalne na papieri provladnych dennikov a inych konspiracnych platkov.
Slucka sa stahuje.... Necudujem sa ze Fico a spol robia vsetko preto aby tato vlada padla a oni nemuseli ist do basy.
Hovorca ruskeho prezidenta potvrdil, ze Putin sa zatial nedal zaockavat ruskou vakcinou, pretoze este nie je certifikovana. Maju velky prd a nie vakcinu !
Z ktorej konspiracnej stranky je to stiahnute ? A google translatorom prelozene.
Pokial budem moj smartfon pouzivat len na telefonovanie (tak ako Nokiu), aj ten mi vydrzi tyzden bez nabitia.
Odporúčame