Deltoid, ty vidis konspiraciu aj v tom ze rano vyjde Slnko.
Deltoid, ty vidis konspiraciu aj v tom ze rano vyjde Slnko.
Pan odbornik, vysvetlite nam ako je to nezvladnut psychicky finis?.
A opat harabinovsko-kotlebovsko-smeracke ovce nedokazu pochopit, ze ludia dokazu aj sami z vlastneho presvedcenia dat najavo svoj postoj. Nemusi im za to nikto platit. Vsade vidia tajne sprisahania, sorosa...
Si sa sekol o jednu nulu. Tazko povedat ci nahodou alebo naschval. Nezamestnanych maju ani nie 10 mil, co predstavuje nezamestnanost necele 4 %. Avsak pre vas rusofilne teliatka su fakty nepodstatne.
Tiez si jeden z tych co sa drzi hesla " Vyhraj volby a mozes vsetko"?
A zajtra zvola opat nejaky slaboduchy jedinec tlacovku a z nefu nkcnosti ustavneho sudu obvini Caputovu... Banda vsivava Smeracka.
Na najuzsom mieste cca 5 min. To nestihne stihacka ani vzlietnut.
A opat primitivne kotlebovsko-harabinovske prispevky: ved su to len dve percenta volicov... sorosove autobusy pozvazali ludi z celej krajiny ... 1000 korun a pivo s parkami kazdemu demonstarntovi ....
Cakal som kedy niekto tebe podobny vyrukuje s tymto primitivnym argumentom.
Minule sa tebe podobni snazili pred prezidentskym palacom o nieco podobne. Tych 10 ludi vyznelo dost trapne...
Obrovsku hambu si si spravil akurat ty, ptetoze stv to v priamom prenose vysielala.
Ak by pobaltske krajiny neboli v NATO, je pravdepodobne ze by tam uz napochodovali rusky "dovolenkari" tak ako na Ukrajine.... A este sa chcem spytat odkial je info ze cez nase uzemie prechadzaju rocne stovky vojenskych konvojov. Pisali na Zem a Vek?
Aj si pohonil pri pisani prispevku?
Existuje nejaka statistika dopravnych nehod ktore boli zavinene zlym technickym stavom vozidla?
No uvidime. Realita je zatial taka, ze tu jazdime na 30 rokov starych lokomotivach, ktore po prekroceni 100 km/h zacinaju horiet. Hlavne ze je to "zadarmo".
Ak by sme tu mali velke slovenske obchodne retazce, tak oni by svoj zisk odovzdavali na stavbu ciest? Vsetky firmy, slovenske aj zahranicne platia odvody aj dan zo zisku na Slovensku. So svojim ziskom si hadam mozu robit co chcu. Ja idem v lete na dovolenku do Egypta. Aj mna budes kritizovat ze vyvazam svoj zisk do zahranicia?
Odporúčame