Rokovanie vlády v Šuranoch zdržali demonštranti, zablokovali ministrom cestu. Migaľ: Suja tam skákal ako opica. Je to kampaň Republiky 
                -	Zamestnanci budu pracovat za extremne nizku minimalnu mzdu  cca 1000 eur mesacne v hrubom a v Rakusku by platili zamestnancom minimalne 5000 eur mesacne v hrubom za tu istu pracu. Odbory su kupene a nic sa neda vyjednat.
-	Ked im vyprsia 10 rocne danove prazdniny, firmy odchadzaju do dalsej skorumpovanej krajiny ako je Slovensko, aby nemuseli platit zasluzeny plat a zotrocovali daslich ludi.
-	Ak nebudu domaci zamestnanci nevadi, vybavime bohatemu podnikatelovi lacnu pracovnu silu z Azie a zabezpecime im z nasich dani, alebo na uver ubytovanie, skolstvo, zdravotnictvo a vsetko ostatne potrebne, napriklad im postavime na nas ucet aj byty. 
V pripade odberu energii im energie nebudu fakturovane v plnej vyske, ako ostatnym podnikatelom a obcanom, ale vlada im prispeje z nasho uctu. 
Cim viac mame takychto firiem a takychto politikov tym sme chudobnejsi a zadlzenejsi, tym  mame vacsiu chudobu a biedu
https://www.facebook.com/bekmatovartur/video…