Nepodceňujte dôchodcov. Tí už majú niečo odžité na rozdiel od Vás. V mojom okolí nepoznám dôchodcu alebo mladého, čo by volil po tom svinstve čo sa tu vynorilo ešte voliť.
Nepodceňujte dôchodcov. Tí už majú niečo odžité na rozdiel od Vás. V mojom okolí nepoznám dôchodcu alebo mladého, čo by volil po tom svinstve čo sa tu vynorilo ešte voliť.
To svedčí o špine politikov aj súdnictva. Pokiaľ to bude na nich, nikdy žiadna očista nenastane. Nebudú si predsa píliť konár pod sebou. :-(
Ja to vidím podobne ako s Mečiarovou Korzičkou. Problém je, že pred a po odídení z politiky, nikdy politikom neskontrolujú majetky. Stačil by výpis z katastra a to by sme sa všetci divili. Takú kontrolu by mali urobiť samozrejme všetkým čo boli v minulosti v politike a vo vláde. Samozrejme aj ich príbuzným.,
Až uvidím jeho výpis účtu, potom uverím. Napriek tomu nevieme či mu Bašternák nevrátil ten "nájom" inou formou aby bol "pán" premiér krytý.
Poznám názory viacerých dôchodcov a mnohí z nich majú plné zuby SMER-áckej bandy, teda ich určite voloť nebudú. Teda tí čo majú zdravý rozum.
Nech si dajú moratórium aj rok, po posledných odhaleniach ich svinstiev nikto z dnešnej koalície u mňa a u normálnych ľudí nemá táto zberba žiadnu šancu. To isté počúvam aj vo svojom okolí. Takže neverím ani dnešným prieskumom.
Smer to rieši: vyhraj voľby, môžeš všetko. Lebo je "náš".
Alebo podnikatelia, ktorí si schválne odvádzali najnižší možný odvod. Dnes majú minimálne dôchodky, pritom to sú bohatí ľudia. Peniaze zainvestovali do nehnuteľností, kým zamestnanci toto urobiť nemohli.
Ak by sa chcelo, dalo by sa aj to prepísanie majetku riešiť. Problém je že nie je ochota. Dôkazy by sa určite našli.
Zabudli ešte na jednu vec. Čo tak skontrolovať oficiálne príjmy so skutočným majetkom "pani Jankovskej" a oslobodiť ju od majetku na ktorý nedokáže obhájiť.
Mladý muž, neverím Vám. Boli ste v politike, teda ste museli vedieť čo sa tam deje.
Mladý muž, čím to asi bude, že Vám neverím. Môj názor, bol v politike, teda veľmi dobre vedel čo sa tam dialo.
Na Glváča už tiež varia vodu. Klamár odporný.
Viď "pán" chorenký Majský.
Pán Danko daroval Popradu 2.000.000€ na športový štadión. Škoda že sa nebol pozrieť aké podmienky majú onkologickí pacienti v polyklinike Adus na 4. poschodí. Tam by bolo potrebné dokopať tú hnusnú bandu. Úzke chodby prepchaté ťažko chorými pacientami, čo musia čakať na vyšetrenia v týchto podmienkach niekoľko hodín.
Po posledných kauzách vysokopostavených a ich vyhláseniach že sú to výmysly, pochybujem o všetkých čo sú pri korytách.
Len aby to nebola niektorá zo žienok, čo tak radi rozdávali eurodotácie.
Ak uverejnia jeho komunikáciu s Kočnerom o prijímaní úplatkov, alebo organizovanie vraždy, potom nie. Ste spokojní? Fica a spol určite nie. Možno z nich len terajšiu ministerku zdravotníctva áno, lebo "podozrivo" idú proti nej. Oceňujem, že sa konečne snaží riešiť problémy a oni s Dankom jej hádžu polená pod nohy. Žeby im neskočila na ich kšefty?
Odporúčame