Nielen to, mali by mu dať preplatiť aj vládny špeciál, ktorým obeť previezli na Filipíny.
Nielen to, mali by mu dať preplatiť aj vládny špeciál, ktorým obeť previezli na Filipíny.
Zabudli ste, z Dunajskej Stredy, tam sú ešte Slováci? To mesto je dosť známe, možno ten surovec patrí k tejto " kaste".
Majú môj súhlas, pre mňa sú najnebezpečnejší vodiči s mobilom v ruke a rezajúci zákrutu s mobilom na uchu. Proste "umelci". Ďalší čo sú schopní predbiehať cez plnú čiaru, dokonca už som zažil predbiehanie cez dve plné čiary, pričom nemajú dobrý výhľad, to len čakám či neskončím niekde v priekope, v tom lepšom prípade. Dokonca som už zažil predbiehanie cez odbočovací pruh, či vyšráfované pruhy na cestách.
Zeman je pre mňa rovnako nečestný ako Havel, nemajú si čo vyčítať.
Vôbec to pre nich nie je také zložité. Jednoducho urobia šaržu s receptúrou pre krajiny východného bloku a výrobok je označený iným kódom na konci ( možno posledným číslom niekoľkomiestneho kódu) a snímač na konci pásu to roztriedi a zabalí sa to podľa trhu ( západná - východná Európa). Vo firme kde som robil sa to robilo približne takým spôsobom. Na západ jednoducho išli výrobky s komponentami z kvalitnejších materiálov. O tom vedeli len technickí pracovníci, bežný pracovník na páse to niekedy ani netušil.
To nie je len o chuti, zákazník nemá šancu skontrolovať skutočnú kvalitu potraviny. Cena tiež nemusí vyjadrovať skutočnú kvalitu. Ak by sme si všetko vypestovali, vyrobili a vychovali sami na svojom dvore, alebo poli, tak viete čo jete, hoci o svinstve čo nám padá na polia v daždi, alebo snehu tiež neviete. Takže bez odborníkov ktorí rozumejú kvalite potravín a vedia to skontrolovať, to jednoducho nejde. Od kvality potravín totiž závisí aj naše zdravie a to je hlavný dôvod prečo to musí byť pod kontrolou.
"Aký múdry", to akože zákazník má byť odborník na všetko, preto si za to môže sám? Na to sú predsa štátom a teda z našich daní platené štátne kontroly, tie to majú strážiť. Nebývame všetci pri hranici s Rakúskom aby sme mohli kupovať u nich. Druhá vec je že aj výrobcovia zo Slovenska v snahe čo najviac zarobiť, odkukali tieto zákerné praktiky a tiež "zlacňujú" svoje výrobky na úkor kvality a z môjho pohľadu nám ukazujú ako si nás ako zákazníkov vážia.
Tú babu natiahnuť na dereš a spravodlivo narátať 100 lieskovicou.
Skúste chvíľku postáť na parkoviskách pred supermarketmi a zistíte kto nakupuje najviac sladených nápojov v plastových fľašiach , hlavne v čase vyplácania podpôr. Ich nelegálne osady sú v blízkosti vodných tokov a všetok odpad nazvláčaný z kontajnerov skončí vyhodený potokoch, alebo na ich brehoch. Možno by mali ochranári zobrať kamery a natočiť kde vzniká a končí odpad z brhov vodných tokov.
Bolo to v jej byte v Prostejove.
Neprepadli ju náhodou v dome v Čechách? Nemám istotu, ale ...
Ak by nám predávali výrobky lacnejšie a odvádzali dane tam kde sa predávajú ich výrobky, nemuseli by spravovať tie charity, lebo my ich zákazníci by sme na tom mohli byť lepšie a aj všetky firmy potrebujúce ich výrobky a služby na svoj chod a štáty by z ich daní mohli zabezpečiť kvalitnejšiu zdravotnú starostlivosť a kvalitnejšie vzdelanie pre svojich občanov.
Ste naivný ak si to myslíte. Mečiar veľmi dobre vedel čo robí a prečo tak robí. Snáď si nemyslíte, že z tej jeho privatizácie mu nekvaplo vo forme príspevkov od privatizérov. Z čoho nadobudol on a jeho deti majetok ktorý má, hádam si nemyslíte že z platu premiéra???
V práci sme mohli četovať len služobne s kolegami. Ale súkromné čety nikdy. To kde ste robili, či robíte? Veď firmy si to vedia veľmi ľahko skontrolovať, aspoň tie ktoré sú technicky na úrovni. To že naši poslanci si urobili zo svojej práce kupleraj a zárobkový súkromný podnik z cicania štátnej kasy hovorí o úrovni našich poslancov a vládnych činiteľov.
V Poprade je vyznačený chodník pre cyklistov, napriek tomu ma cyklista na chodníku pre chodcov skoro zrazil a ešte krútil hlavou akože asi nedávam pozor, pritom asi meter vedľa mňa bol chodník vyznačený pre neho.
Kennedyho milenka nebola objednávateľkou vraždy, v tom je hlavný rozdiel.
Nuž tak to skončí, keď niekto rozmýšľa tým povestným koncom.
Malí vlastníci by od privatizérov nedostali nič. Zostali mi akcie z fabriky kde som pracoval, nakoniec som ich nechal štátu, lebo by som musel platiť za ich vedenie aj keď mi nič nepriniesli, preto bolo rozumnejšie sa ich vzdať.
Mňa veru nepresvedčil, jednoducho mu neverím. U nás tomu hovoríme " vykrúca sa ako právnik" . Tak isto prekrúca paragrafy, a zneužíva ich nedostatky na obhajobu zločincov a mafiánov.
Odporúčame