Za čo? Za tých 13-tisic civilistov, ktorých zabili na Donecku a Luhansku? Uff.
Za čo? Za tých 13-tisic civilistov, ktorých zabili na Donecku a Luhansku? Uff.
Takže manifestácia za neutralitu Ukrajiny ani za nič, či?
Títo prídu, aj keď sa bude manifestovat Ukrajina do NATO.
V jej odpovediach cítim rozpor.
-Teraz sa ide pretrhnúť s pomocou, lebo mier.
- Keď Rusko predkladalo svoje návrhy a požiadavky, tak bolo odmietané a zosmiesnované. Pritom požiadavka neutrality by mala vyhovovať aj ostatným krajinám, vzhľadom na množstvo jadrových elektrární a zbraní, ktoré na Ukrajine sú.
Nepočul som vtedy jedine podporné stanoviská
Kde bola Monika? Varila detskú výživu?
Uz o tom vedia, poradia si tak ako s tou elektrárňou. Tam tuším neboli ani zranení.
Neteš sa predčasne, keď NATO zásada, vždy x toho vylezie nejake podivne riešenie a konflikt sa naťahuje.
Mŕtvi na Donbase (uvádza sa 13000, Rusi nasadzujú, ale to nie je podstatné, lebo jedno i druhé číslo je vysoke) sú realita, a nie propaganda.
Pozri si na českých weboch. Okrem zamestnancov boli vo vnútri aj iní ľudia, ktorí sa potom nahrnuli do tej budovy a tam vznikla prestrelka. Nesledoval som už podrobnosti, kto to bol ti ľudia vo vedľajšej budove. Zaujímal som sa, či je zvýšená radiacia. Čo je hlavné.
Myslíš si, že by Rus chcel poškodiť tu jadrovku, keď tam neďaleko žije aj ruské obyvateľstvo?
Toho trolla si nechaj pre seba.
Keby sme sa pochytili s Maďarmi, tak by bola mela, veď ktosi tam chcel ísť na tankoch.-;))). Ale neostrelovali sme rýdzo maďarské domy na Žitnom ostrove, ich maďarské školy a škôlky, sem-tam padla nejaká dvojjazycna tabuľa, a neviem, či si dali chlapov v krčme po hube.
Takže aj Ukrajina mala zvládnuť rusku menšinu. Dalo sa to.
Nechutná...
Daj si cukor a med.
To nesmieš šíriť! Skutok sa stal, ale psst.
Asi nečítal sme. To je prokremelskoputunovska propagada a ty budeš ruský troll. Včera to mali na titulke.
Vďaka za link.
Takto sa robí propaganda a marketingová vojna. Odporúčam preložiť, napr.cez prekladač, kto by nevedel dobre po anglicky.
To je akože sumár?
Prečo nám to neservirujete postupne jeden po druhom? A s podrobnosťami. Ľahšie sa to pamätá.
Tiež ma to napadlo. Neviem, či vaše vojny (a teda aj mimoriadneho stavu) nemajú domáci pestovatelia povinnosť dodávať na vnútorný trh. Však uvidíme.
Sú ešte v obchodoch nejaké kolienka? Nemyslím predavačkine))))
Existujú aj iné verzie. Zisti si.
A hlavne nie každý, kto neverí tomu, čo oficiálne vyhlasuje jedna strana - je ruský alebo americký troll. Sú aj takí, a je ich väčšina, ktorí si chcú porovnať informácie z viacerých zdrojov.
Aj keď to by mali robiť novinári.
Taký Hlas Ameriky uvadza: správu nebolo možné overiť z dvoch (viacerých) na sebe nezávislých zdrojov ...Alebo správu potvrdili viaceré na sebe nezávislé zdroje.
Neteš sa. Toto je ďalšia vlna zdražovania. A bude ich viac.
Len osej a zasať, ak máš kde.