Karel Gott sám povedal,že v Nemecku by nikdy nedosiahol to čo v Československu,keby čo robil
:-)
v ktorom Nemecku? v NSR alebo v NDR? :-)
Karel Gott sám povedal,že v Nemecku by nikdy nedosiahol to čo v Československu,keby čo robil
:-)
v ktorom Nemecku? v NSR alebo v NDR? :-)
kde vidíš vyháňanie? ... ja som len hodil do placu úvahu čo by bolo, keby bolo :-)
ja makám dosť a dobre, môj zamestnávateľ je so mnou spokojný .... podmienky majú tvoriť politici, obráť sa na úrad vlády .... politici by mali tvoriť podmienky pre tých múdrejších, ale nie len pre nich .... aj pre vás
môžem potvrdiť, niekoľkokrát som navštívil nemecké firmy, s ktorým sme robili projekt, videl som tam na vysokých postoch auslanderov, zvlášť jeden starší pán - pôvodom Turek bol špičkový odborník, chodili k nemu po rady mnohí kolegovia (starší aj mladší), maximálne ho tam uznávali
ale toto budeš ťažko vysvetľovať ľuďom, ktorí nevedia nič poriadne a aj pri kopaní kanála hrozí, že sa zrania, alebo zrania niekoho v okolí
ale aby som bol objektívni, tak musím napísať, že našli sa aj Nemci, ktorí pozerali na "inostrancev" zvrchu ... ale takí pozerali zvrchu aj na bývalých dederónov ... často to boli ľudia, ktorí chceli šéfovať a nemali na to
"Schopní" a pažraví dokážu všetko...
typická reakcia neschopného, lenivého, závistlivého hlupáka, ktorý čaká, že sa o neho niekto postará :-)
a ďalší štyria mu dali plusko :-)
ja to dávno tvrdím ... november 89 dal šancu, nevyužili sme ju
zdrhol z vlasti ... aké silné slová
škoda. že si nezdrhol ty a tebe podobní, to by sme tu mali raj na zemi
už som si zvykol, že neschopáci vždy nadávajú na schopných .... už na základných školách ste sa posmievali lepším do bifľošov a pokračujete v tom do smrti
závisť je hnusná, zožiera človeka ako rakovina, nechcel by som žiť tak ako ty
po revolúcii sa jeden môj známy rozhodol trochu precestovať škandináviu ... keď sa vrátil, rozprával príbehy, ktoré tam zažil ... vedel dosť dobre po anglicky, tak sa tam normálne rozprával v tomto jazyku ... privyrábal si brigádovaním ... raz tak brigádoval na stavbe, pracoval spolu so starším pánom ... samozrejme, že sa bavili ... raz chcel kamarát niečo povedať, ale nevedel si spomenúť na správne slovíčko a ten jeho spolupracovník mu hovorí - ak to nevieš povedať po anglicky, skús po nemecky, po francúzsky alebo po španielsky
aj zdôvodníš, prečo je to chobotina?
minimálne to neuškodí a môže to pomôcť .... a nebude to stáť skoro nič, schopná angličtinárka taký film otitulkuje za pár dní
no vidíš ... keď sa ti pomôže, si schopný vnímať realitu
nie si úplne stratený prípad
keď si nepochopil, ako si škodí, tak je zbytočné ti niečo vysvetľovať
a prečo zdôrazňuješ.že nezúriš? .... je to veľmi nápadné
ja ti verím, že si úplne pokojný, dnešné psychofarmatiká dokážu zázraky :-)
socani nastúpili do roboty :-D
tak to prrrrrrrrr
doobeda som bol na plavárni, ráno som veľa neraňajkoval, s plným žalúdkom sa mi zle pláva ... a po dvoch hodinách plávania som mal poriadny hlad :-)
tak ČT má veľa výborných programov, ktoré im závidím
ale už to neobhajuj, píšeš kraviny ... absolútne nevieš, čo by bolo, keby bol Gott v Nemecku a je to úplne bezvýznamné
každý bude v cudzej krajine cudzinec ... a čo má byť? ... prečo to vôbec ten nímand napísal? ...vo svete sú tisíce ľudí, ktorí žijú v inej krajine, než v akej sa narodili ...a ktorí sú v novej krajine úspešní
no a článok je o jednom z nich, našom krajanovi, ktorý sa dokázal presadiť v Nemecku ... nímand na to napísal, že bude Auslander a trochu lepšie platený poskok ... a ty to obhajuješ
tak vysvetli, prečo by mal byť poskok?
tak .. a keď to konečne po rokoch odhalili, tak aj tak nebude nikto potrestaný napriek tomu, že máme okresné súdy, krajské súdy, najvyšší súd, špeciálny súd, ústavný súd, medzinárodný súd
ja sa ti čudujem .... napíšeš hlúposť a miesto toho, aby si stíchol a už nerobil zo seba blba, ešte to rozmazávaš
aspoň sa skús tváriť, že si to nenapísal ty, ale nejaký iný Mr.Nobody, ktorý má zhodou okolností rovnaký nick, ako ty :-)
ušla ti pointa návrhu
RTVS bude mať povinnosť odvysielať aspoň raz do týždňa film v anglickom jazyku s otvorenými slovenskými titulkami
aspoň raz do týždňa neznamená, že všetky filmy budú bez dabingu s titulkami
ale chápem aj teba, po anglicky nevieš, čítaš pomaly .... :-)
hladný žalúdok motivuje
Odporúčame