nevolám sa .... už som písal, že nick mám vytvorený z prvých písmen mena a priezviska ... mar____ s____ ... preto ma pobaví, keď mi píšu o Marce, cigaretách a pod. .... podobnosť nicku s týmito a ďalšími vecami je čisto náhodná :-)
nevolám sa .... už som písal, že nick mám vytvorený z prvých písmen mena a priezviska ... mar____ s____ ... preto ma pobaví, keď mi píšu o Marce, cigaretách a pod. .... podobnosť nicku s týmito a ďalšími vecami je čisto náhodná :-)
ale nie ... to len kamoš pietro o mne vytrvalo šíri skreslené informácie a snaží sa ma nimi kompromitovať .... používa pri tom metódy štátnej bezpečnosti, tak si myslím, že musel patriť k ním ....
ale čo keď je taký nešikovný a nechá sa takto prichytiť pri klamstve ... uznaj, že takto sa nedá robiť záškodnícka činnosť :-D
nie som superman, nešportujem toľko čo ty .... niekedy beh, niekedy korčuľujem ... niekedy doma zdvíham činky, alebo klikujem, drepujem, alebo krútim nohami na rotopede a kukám telku ... tak hodinu, maximálne hodinu a pol denne ... ako mám čas a chuť :-)
protirečím si ... dôvod sa dozvieš onedlho :-)
ale nejako si sa vyhol tomu, že účelovo skresľuješ význam mojich príspevkov ....
no a pridal si ďalší výmysel o mne ... netvrdil som, že archív používajú LEN eštebáci ... napísal som presne toto "viem, čo je archív, aj keď vy eštebáci máte s archívmi oveľa viac skúsenosti" ... kde tam vidíš LEN eštebáci? ... nikde ... ďalší podvod :-)))))))
no a zase budem ja nevychovaný, lebo som ti dokázal klamstvo .. :-D
tak súdružka plukovníčka si ma musela s niekym pomýliť, alebo majú bordel v evidencii. To je hrozné, už ani na ŠTB sa človek nemôže spoľahnúť ... a taký tam mali kedysi poriadok ... holt, starí harcovníci odišli na dôchodok a mladí to flákajú :-)))))))
občas mi urobia dobré nervy .. ale dá sa to vydržať ... tlak mám v norme, športujem, tak aj srdce po tréningoch niečo vydrží :-))))))
som rád, že si sa zasmiala
a pokojne nadávaj, nedus to v sebe, škodíš si :-)
zadefinuj ďaleko :-D
vo Zvolene som vojenčil, v BB som študoval
ja som sa učil hrať hokej sám ... s kamošmi v dedine sme si urobili klzisko, keď bola dobrá zima a tam sme hrávali :-)
ale napísal som to ... napríklad o tom Breiwikovi som napísal niečo v tom zmysle, že podľa toho, že nenávidel Hitlera, by sa mohlo zdať, že nebol pravičiar, ale pre mňa bol pravicový extrémista ... ale keď niekto vytrhne z tejto vety len prvú časť, tak to nadobudne iný význam ...
viem, čo je archív, aj keď vy eštebáci máte s archívmi oveľa viac skúsenosti :-))))
nie som bryndziar, keby som bol, odpovedal by som bodaj :-))))))))
tie jogurty sa dajú kúpiť aj mimo Zvolena :-)
konečne ... a nabudúce nech ti to nemusím pripomínať :-)
už som sa bál, že si sa zmenil a začal si zverejňovať to, čo som naozaj napísal a nie len účelové časti mojich príspevkov :-))))))))))
naučili ... k slušným som slušný .... že ty k nim nepatríš, za to môžeš ty, nie ja ....
trepeš ... nepíšem o všetkých, skresluješ moje slová ... nepotrebujem nič ventilovať, len rád doprajem ľuďom, čo im patrí ... mojim vzorom je Edmond Dantes :-)
jeden zvolenský biely jogurt ... vrele doporučujem :-)
a kopírovať sa nebude? nejako to s kolegom modrakovom flákate .... nebudú vianočné odmeny... :-))))))
si mimo súdruh ... metóda - spod seba zožrať a po nás potopa - bola taktika predošlej vlády ... mňa doma učili, že sa mám prikrývať len takou perinou, akú mám ... odmietam dlžoby ... vlastné aj cudzie .... ja som za poriadok a každému to, čo si zaslúži :-)
skús zasignalizovať niekomu inému :-)
Odporúčame