Autor v blogu podsúva myšlienku, že keby zostal v 1998 Mečiar pri moci, že by nám bolo lepšie.
Nebolo by.
Použijem slova klasika - Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat. :-)


