Ide to do s celým eurovalom dolu kopcom. Keďže sme ako národ Slovenský, prepytujem pekne "ZÁBUDLIVÍ" tak si dovoľujem slušne pripomenúť ktože nám to ten super euroval odsúhlasil a hodil na krk. A pritom všetkom títo chrapúni všetkých ľudí, čo slušne a odborne upozorňovali na riziká a nevýhody, očierňovali a pľuvali na nich. Pripomeňme si prosím, ktože nám to tu pripravil túto super SHOW.
SDKU
KDH
MOST-HÍD
SMER
Mínuskujet e pluskujte, skutočná pravda (nie tá "novinárska") sa nedá ututlať.

