Paradox je to že štátna ochrana lesov na svojej stránke bije na poplach ohľadne ochrany včelstva ...na druhej strane hlavného predátora odmieta regulovať....toto je čistá schizofrénia :-(
Paradox je to že štátna ochrana lesov na svojej stránke bije na poplach ohľadne ochrany včelstva ...na druhej strane hlavného predátora odmieta regulovať....toto je čistá schizofrénia :-(
Nemecko nie je vyspelé v ochrane prírody? Tak to je poriadny blud....vy ste zúžili ochranu prírody na ochranu medveďa. A Slovensko je podľa Vás vyspelé v ochrane prírody? No istotne!!! V tomto prípade by som povedal, že šialene chráni len medvede. V Alpách sa nachádza 20 kusov, na Slovensku ich bolo v roku 2016 podľa odborných odhadov 1240 ...skutočnosť je teda omnoho horšia....viac je samíc ako samcov a aj podľa Zoologov tento stav nie je dobrý lebo sa krížia navzájom.
Keď ste zamilovaný do medveďov to je Váš problém, Už len to že mám deti a niekde v blízkosti sa motajú medvede, normálneho človeka vystraší....Starosta by mal mať automaticky právo medveďa ktorý sa priblíži a zdržiava v blízkosti jeho obci alebo mestu dať odstreliť, predstavuje potenciálne nebezpečenstvo, Aj ľudia zo štátnej ochrany lesov priznávajú, že je medveďov veľa a viac je samíc ako samcov...krížia sa navzájom, a pre samotný druh to nie je dobré. Na Slovensku je nečinnosť najhorší zlozvyk, všetko robíme až keď horí....aj problém s medveďmi sa začne riešiť až keď sa začnú diať tragédie. Vo vyspelom Nemecku zastrelili posledného medveďa ešte na začiatku 20. storočia....naposledy spôsobil poplach medveď, ktoré zazreli v lese...bolo z toho veľké haló no aj ten bol plyšový.
Stále je toho viac a viac. Medveď, ktorý sa priblížil a behá v okolí ľudského obydlia by mal byť automatický odstrelený. Medvede sú premnožené, na Slovensku ich behá podľa odhadov okolo 1600 a menej ich nebude lebo nemajú prirodzeného predátora. Píšem to dookola a dookola,to čo sa deje na Slovensku ohľadne chránenia medveďov je choré. My nechránime človeka, ale radšej chránime medveďa, ktorých je veľa.
Tento článok splieta niekoľko vecí dokopy ale v podstate je len súčasťou propagácie Gender ideológie, nie o tom či muži majú štrikovať alebo nie či je to ženské alebo mužské. Pred 20 rokmi sa nikto nepozastavoval, keď muži štrikovali alebo vyšívali. Toto nie je problém. Problém je že nie niekto chce aby sa oddeľovalo pohlavie od rodu a aby to uznávali všetci, preto si vymysleli, tzv. rodovú diskrimináciu.
áno treba sa im ospravedlniť, keďže tam boli nezákonne...
Slovenská nezávislá justícia? Také niečo neexistuje. Slovenská justícia nie len, že nie je nezávislá,ale hlavne v mnohých prípadoch, česť výnimkách sú sudcovia vysoko nemorálny ľudia. Koľko krát sa stalo, že Policia zaistila nebezpečných mafiánov a sudca ich jednoducho nezobral do väzby? Súdy na Slovensku predstavujú morálne bahno,
Kto? čo zneužil? Funkcionári na zväzoch dokážu napáchať neskutočné zlo v športe.
Sú to ľudia čo sa priživujú na iných námahe. Ak hlavný kontrolór športu tiež konštatoval, že zmluva je protiprávna tak o čom sa treba baviť.
....ale veď všetci sú tam karieristi, nie je tam už nikto kto by ním nebol.
SMER-SD je Hydra ...nie tá komiksová ale skutočná
Chodte robiť kuchárku za minimálnu mzdu!!! Píšete hlúposti, lebo nerobíte v školstve. Nájsť kuchárku je skutočne problém, za tie peniaze to málo kto chce robiť.
Chorý výplod môj? Nevieš o čom hovoríš? Deti z osád môžu mať už teraz obedy zadarmo, tak o čom to tu rozprávaš? Nerozumieš problematike, ale vôbec.Je to chorý výplod FICA populistu, ktorému tiež nikdy nešlo o ľudí.
Ficov populizmus nemá hraníc. Dokazujú to plánované obedy zadarmo, ktoré nič neriešia. Deti zo sociálne slabých rodín už teraz môžu mať obedy na mesiac zadarmo a aj tak to nie vždy využívajú. Obedy zadarmo pre všetky deti bude znamenať len mrhanie jedlom: Doteraz keď dieťa nešlo na obed tak si lístky odhlasovalo ale aj to nie vždy....Po novom si nikto nebude nič odhlasovať.... Zároveň to bude predstavovať tlak na školy lebo bude potrebovať viac kuchárok, ktoré nemá lebo dostávajú ledva minimálnu mzdu. Obedy zadarmo je číry nezmysel a chorý výplod FICA, tie peniaze sa radšej mohli použiť na vyššie mzdy pre kuchárky.
...s Kováčom? Ty máš argumenty a asi aj myslenie ako MEČIAR. Však väčšina bývalých HZDS- ákov je teraz v SMERE:
Priateľu v tomto sa môžeš mýliť. Áno slovenské súdy sú v takom stave, že KALIHO, ktorý si myslí o sebe, že je poloboh by nesúdili ....
Našťastie sa KALIHO prešľapy dostávajú cez hranice SLOVENSKA, takže je tu šanca, že tento človek čo sa správa ako syn JUPITERA a VENUŠA, raz bude stáť pred spravodlivým súdom, tak ako jeho kamoš KOČNER.
Ďalší zle platený alebo iný SMERÁCKY dobrovoľník zo Súmračnej :-(.
No to je koment ako by ho z centráli SMERU písali. Kaliňák nemá za ušami :-))))))))
...reaguje slušne alebo neotravuj!!!
Posledný a zúfalý pokus sa vyviniť, vie že už bude len horšie....
U Kaliňáka - profesionála, ktorý je naučený hovoriť nepravdu je detektor lži nepoužiteľný!!!!
Detektorom lži prešli aj usvedčení vrahovia Ľudmili Cervanovej , a predsa bolo jednoznačne dokázané že vraždili....
Detektor lži nie je súdom uznaný ako dôkaz viny či neviny... to znamená, že je spochybniteľný a môže byť nepresný
Odporúčame