...máš VŠ ako Odor - sám sa nazval, že je ekonómom!!!
A ty máš VŠ - úradnícku? - nie je to škola bežného života?
...máš VŠ ako Odor - sám sa nazval, že je ekonómom!!!
A ty máš VŠ - úradnícku? - nie je to škola bežného života?
...tankista - ako je možné, že padli 11.9.2001 celkom 4 budovy, keď len dve lietadlá narazili do Twin Towers Svetového obchodného centra v New Yorku?
Máš v tom paprče?
Daj si lieky - ráno si zabudol...
...šimpanz nevie počítať (asi nepozná číslice) a ty zasa nevieš čítať - pretože v článku máš napísané, kedy sa zistili chemické záťaže v uvedenom území...
...aj ty robíš v nadácii M.Šimečku na dohodu, keď tak ospevuješ komunistov, čo sú v PS?
...ani tvoj kámoš z štb nič 3,5 roka svetoborného neurobil, len si sústavne čistil AK 47 počas ministrovania v kuchyni...
Ty si kde chodil do materskej škôlky? Už tam učia detičky, ako prichádzajú na svet, ale ten skutočný a nie tvoj opilecký názor, či výtvor.
Na skládky je predsa najväčšia odborníčka Zuza z Pezinka, v súčasnosti na školení rôznych spôsobilostí v USA.
Pupuššško, ako presvedčený a agilný komunista - absolvent VUML o čom blúzniš? Nedal si si dnes ráno lieky pupuššško?
Premiér vlády SR nezodpovedá za neriešenie situácie v otázkach bezpečnosti občanov v mestách a obciach - zodpovedajú primátori miest a starostovia obcí!!!
Nečuduj sa - je to osoba, čo uviedla do nicku - je vraj úradník. Neskoršie, si to zmenil na špecialista IT (problém s vyhľadaním webstránky). V súčasnosti, aj tieto údaje vynechal. V predošlom zriadení, tak zvyčajne robili osoby so "zaujímavou" minulosťou. To, čo sa teraz deje, musí byť len progresívne!
Dôkazy, nájdeš v jeho histórii.
Som zvedavá, ako s láskou budeš myslieť na lekára, ktorý ti po telefóne odkázal - otvorte si okno(počas covidu)!
Vo filme predpokladám, že bude aj otázka od Zelenského, ktorý sa pýtal na elektráreň Vojany - či je to vodná elektráreň? Film by mal dokumentovať aj vzdelanostnú úroveň Čaputovej, najmä jej odpoveď. Tiež aj štátne vyznamenia in memoriam pre ľudákov, ktorí udávali slovenských občanov Nemcom počas II. svetovej vojny...
Samozrejme aj jej ďalšie prešľapy - predsa existujú aj dôkazy - teda nič vymysleného, ale pravdivé skutočnosti, čo sa udiali.Napr.:20 tisíc ľudí zomrelo, pretože vyhlásila - Vakcinácia je sloboda!!! Pokračuje na facebooku:
Pupuššško, ty si sa stratil už pri prvom tvojom nádychu!
OČTK - kedy sa pozriete, čo stváral Visolajský počas "pandémie"?
dedo, utekaj rýchlo k doktorovi - pokiaľ lekári z PS nie sú ešte pri moci...
Priprav sa na to, že ti povie, aby si si otvoril okno - dúfam, že si to už počul počas "pandémie"...
......kapitalisti, prečo doteraz nenaučili aj šimpanzov počítať?
Za peníze v Praze dům?
Nie si náhodou z "východu"?
DMC - aha, ty tam nechceš pustiť iných - iba tvoju rodinu?
..už si zabudla, čo stváral Visolajský počas "pandémie covidu"?
OČTK by si ho mala vybrať ako prvého na riešenie...
...kto za vládu sa dohodol s lekármi? O tých vagabundoch, čo nariadili masové testovanie a vakcináciu, vrátane Čaputovej a zapojenia armády nikto to nechce pripomínať?
Čo stváral Mikas a vlády v r.2020 - 2023?
Koľko lekárov zobralo za vakcináciu po 20.-eur a prevažnú časť seniorov poslali na istú smrť?
Tieto veci sa musia vyšetriť a zobrať lekárom diplomy a mali by o tom rozhodnúť súdy!!!
Odporúčame