stanko - ty máš na počítanie školy? Pretože, aby si ich spočítal mal by si povedať ako ich počítaš?
Uvádzaš, že sú ich státisíce a Rusi majú viacej hraničných prechodov - mal by si napísať ako to stíhaš?
Nie si každým rokov unavenejší a unavenejší - pretože sa musíš riadne "obracať" a najmä nabehať.
Musíš byť stíhľučký ako prútik liesky...
A čo tvoja rodina - rozviedol si sa ako prezidentka?


