čo si z osady?
Uvedené platba je nezákonná, vzhľadom k tomu, že nebola spotrebovaná voda a tým nebola poskytnutá služba vodárenským podnikom, túto platbu je možné považovať za neoprávnený zisk. Vlastne je to okradnutie občana za neposkytnutú službu.
A tomu najprvšiemu, čo "pracuje" iba tri dni v týždni, by mali znížiť.
Trápna šaškáreň, tam kde konať má(Ústavný súd) - nekoná.
Otázkou zostáva, dokedy obyčajní ľudia tie "politické školenia" prezidenta budú trpieť?
Béreš, už si ako Krištofík? príspevky necháš vymazávať?
Pokiaľ tá hlavná banda z Bruselu neodstúpi - tieto čiastkové riešenia sú vlastne o ničom...
Pod "efektívnou solidaritou" je potrebné si predstaviť vybudovanie záchytných táborov v krajinách Afriky a na blízkom východe a nie na území EÚ. Vždy je to efektívnejšie ako ich voziť do jednotlivých štátov Európy a tým vlastne vyľudniť ich pôvodné materské krajiny. Títo migranti budú potrební pri rekonštrukcii vlastných krajín.
Taliani prečo by ich nevozili od brehov Afriky keby nemali z toho profit?
Prví by sa mali hanbiť tí čo elektrárne predali. Ale hanbiť by sa mali nie doma, ale vo väzení.
Kardinálne chyby, ktoré urobili nie je možné napraviť ani za desaťročia. Štát musí byť 100% vlastník všetkých strategických podnikov.
...aj kiska podľa teba bol úspešný, keď umýval riad alebo bol na pumpe...
abraxas - tie štáty čo si vymenoval, je to pravda, s tým, že nie čoskoro sa to pokazí, ale už teraz v nemecku, rakúsku, holandsku sa to pokazilo, mám o tom svoje skúsenosti a poznatky...a podľa vývoja to bude ešte horšie...
Autorka blogu má pravdu v tomto - "To len naše zákony nie sú v poriadku". Len jednu otázku, pred voľbami v roku 2002 za predsedovania vlády Dzurindom bolo prijatých množstvo zákonov. Po voľbách temer všetky novoprijaté boli zrušené. Kde vtedy boli novinári, prečo neprotestovali? A čo blogeri?
Po afére niektorých novinárov čo urobil syndikát? Vylúčil zo svojich radov aspoň jednu alebo jedného?
Pani redaktorka, takéto "rozprávky" môžu zaujímať iba vaše deti alebo vnúčatá. Skutočnosť o páde lietadla je celkom iná. Neuvedomujete si, že žijú ešte desiatky priamych účastníkov, čo boli služobne na mieste havárie?
Odporúčame