Kto ešte môže veriť ministerke, ktorá prišla lacno k bytu?
Tak, tak,..vedia ako sa manipuluje s verejnou mienkou a čo robia. Posledná ich akcia - obchodná zmluva CETA.
Predtým vyslanie 150 slovenských vojakov v rámci NATO chrániť náckov v pobaltských republikách.
Holandaňov "dožralo", že Ukrajinci si spravili turistický výlet kde požiadali o azyl, keď dostali ako azylantskí kandidáti euráčiky, žiadosť stiahli a odcestovali domov. Boli ich tisíce..., azyl by nedostal ani jeden...
Čo tak prijať zákon,keď politici rozhodnú o zásadných veciach bez referenda a tieto sa dotýkajú občanov tohto štátu. Potom by mali ísť do väzenia za zneužitie právomoci? Napr. zmluva CETA?
Kanadská ambasáda sa vyjadrila, že nedostala od prezidenta návrh na vyznamenanie kanadského občana.
Vyzerá to na komplot pražskej židovskej lobby proti Zemanovi.
Ešte snívaš, nepoznáš aké výnimky má V.Británia, Dánsko,... ?
Iné štáty nemali pripomienky, tak sa nemôžu zviesť na úkor iných.
Niet sa čo čudovať. Ministrom obrany sa stane predavač z Kauflandu a predáva ručné zbrane v rámci výpredajovej akcie...
Vážená blogerka,"...rozzúrený pes, ktorého chcú dať do klietky s náhubkom na ústach" nemá ústa, ale papuľu alebo tlamu.
Výnimky z CETA platia iba pre belgické regióny. Takto to odsúhlasil aj "šaleny vychodnar"
Kúpili sme cibuľu, dovoz z Nemecka a z Rakúska samozrejme s odstupom času. Zhodou okolností inú nemali, v nemenovaných reťazcoch na Slovensku. Po 10-14 dňoch sa začal z cibule šíriť zápach. Samozrejme z 90% bola nahnitá. Pred dvomi dňami suseda bola na pravidelných nákupoch v Rakúsku, stretli sme sa pri výťahu. Povedala, že ak chce ušetriť nejaké peniaze, oplatí sa jej väčšinu tovarov dennej spotreby kupovať v zahraničí. Je to lacnejšie a oveľa vyššia a neporovnateľná kvalita. Tým našim politikom nedôjde čo vlastne sa na Slovensku v obchodoch predáva a za aké ceny?
Doplnenie z nemeckých médií: Na otázku či sa chystá zamestnať, odpovedal, že nie, pretože plne ho vyťažuje navštevovať svoje ďalšie manželky a deti. Pre úplnosť, tieto žijú v iných mestách.
Tradične zabudol si alebo zabúdaš, že v tomto prípade sa jedná o cudzieho štátneho príslušníka a musí sa vyjadriť aj ambasáda... Hulka je zatiaľ z ČR a nie Urunda-Burundi, ale ktovie, môže byť...
chudáčik, je popletený ako pupík...
Odporúčame