Keby som ti pred rokom povedal,
že demonštrácie za mier a slobodu budú zakázané,
povedal by si, že predsa existujú základné práva.
Keby som ti pred rokom povedal,
že malé a stredné podniky postupne zbankrotujú,
povedal by si mi, že sú to piliere našej spoločnosti a poskytujú väčšinu pracovných miest.
Iba tí, ktorí sú absolútne hlúpi, veria, že by sa to mohlo stať.
Keď ti dnes poviem, že budú povinné testy, povinné očkovania, vyvlastnenia,
dôchodkové a sociálne škrty, ďalšie lockdowny, že nás armáda prinúti robiť tieto veci doma,
v našom štáte, vojna, totálna kontrola a dohľad, nedostatok potravín a hromadné ničenie,
aby bolo možné vytvoriť nový svetový poriadok
- čo by si mi dnes povedal?

