"My sme neprišli do vlády naháňať sa za peniazmi"
Toto mu niekto zožerie? :D
"My sme neprišli do vlády naháňať sa za peniazmi"
Toto mu niekto zožerie? :D
Pokial ma 65+ tak to ešte vynásob číslom štyri.
Po tom všetkom čo povystrajali Matovič Nad Krajči Mikulec má Olano 14%?
Niekto si z nás robí "prdel"
coach ma inteligentnejsie prispevky ako neprislo
stgu ma inteligentnejsie prispevky ako coach. :)
Sulik nechce skoncit na samotke s teplakovou bundou?
Liek čo je na trhu od roku 1981 a poznáme jeho dávkovanie aj vedľajšie účinky versus mRNA vakcína o ktorej sa nič nevie?
Niekto si z nás robí prdel. :(
Hlavne to nezaujíma novinárov. Novinári držia ochrannú ruku nad touto vládou blokovaním informačného poľa.
Ako krásne naviazali permanentne testovanie na počet pacientov v nemocniciach.
Pridávajú oheň pod tlakový hrniec, ktorému predtym zavarili bezpečnostný ventil a to nedopadne dobre.
Petícia je žiadny právny účinok. Je to len vyjadrenie názoru.
Boja sa toho referenda ako čert svätenej vody.
Brat skončil s covid-19 v nemocnici, ťažký stav, zohnal som ivermectin, hovorí muž. Fungovalo to?
a naďalej bude dvíhať ručičky v parlamente?
Londýnska čivava vycerila tesaky na medveďa. :D
Rusi nemaju ziadny zaujem o spolupracu s Matovicom.
Odporúčame