upsss
Malo to ist pod iny clanok. :)
upsss
Malo to ist pod iny clanok. :)
Znizovanie konzumu pokracuje.
Hysteria okolo CO2 plni ten isty ucel.
Defraudacia ich nezaujima. Musia riesit dolezitejsie ulohy ako napriklad, vyrobit kompro na Gaspara.
Nikdy nechci aby dobri ludia isli do ulic, pretoze ak vyjdu, tak nastane masaker.
Daj si palicku do nosa.
Policajti premenovali svoje motto: Pomahat a chranit na Mlatit a strielat (zatial gumu)?
Dufam, ze nam Lukasenko posle 750 000 EUR naspat!
Matovic tvrdil, ze testovanie bude dobrovolne a potom sa priznal, ze robil natlak (§192).
Mikas chcel zaviest do zakona povinnu profylaxiu (ockovanie).
Tomuto cloveku sa neda verit ani nos medzi ocami.
"Ak bude k dispozícii bezpečná a účinná vakcína"
Taka neexistuje a uz vobec nie proti Covid-19.
PS: Ty ako zamestnavatel nemas pravo na informaciu ci je, alebo nie je tvoj zamestnanec ockovany.
Pred plavarnou dostanes listocek s poradovy cislom a platit sa bude v sekundovej tarife. ;)
V intravilane dvojmetrovy rozostup s ruskom.
V extravilane pat metrov od seba a bez ruska. :D
Nejaku kosticku davu musel predhodit (17.11) a som zvedavy s cim pride v Pondelok. :D
Doteraz nakupovalo testy statne hmotne rezervy (nominant SaS)
Odteraz nakupuje testy ministerstvo vnutra (nomintant OLANO)
Tam hladajte spor medzi Sulikom a Matovicom. :)
Gaspara obvinili z lustracie novinarov. Klamstvo
Gaspara oznacili ako svagra Bodora. Klamstvo.
Gaspara obvinil Slobodnik. Co to asi bude?
Ked ti budu pobehovat vojacikovia s utocnymi puskami na pleci po uliciach tak som zvedavy na tvoje hrdinstvo.
Umyselne ho provokuju k impulzivnemu konaniu.
Teraz dostal kombo prezidentka/prieskum.
Ako pekne si v Maji s Matovicom hrkutali. :D
Ked nemas priznaky tak si rovnako zdravy ako ten s negativnym ag testom.
Takze s testom ste slobodny a bez testu nevolnik.
Uz len cakam, kedy mi dorucia zltu hviezdu. ;)
Matovic prave nazval prezidenta slovenskej lekarskej komory nazval kotlebovskym bludarom. :D
Odporúčame