Nevymyslam. ID a jeho ulohou je zaviest temy do skol, ktore budu podporovat nesterotypne rodove role. ("Chlapci sa prezlecu za dievcata a budu simulovat kojenie")
Nevymyslam. ID a jeho ulohou je zaviest temy do skol, ktore budu podporovat nesterotypne rodove role. ("Chlapci sa prezlecu za dievcata a budu simulovat kojenie")
Zapni mozog.
Katoliban a Liberal jedno jest. Ich zaujmom je vymyt detom mozgy.
Ja som si ID precital. Je to svinstvo.
Ona neusla z CSSR kvoli prenasledovaniu. Ona odisla za "zlatym telatom" tak ako ostatnych 99% emigrantov z CSSR.
Uzurpuju si vojst do materskych skol a pomiesat to detom v hlave temou "rodove scitlivovanie"
Toto je ciel ich tutorov.
Ty radsej nemysli.
Vobec nemas tusenie co je cielom adoracie homosexualov.
Kiska s pravnym expertom Mazakom nepoznal, ze nevymenovanim ustavnych sudcov porusuje ustavu?
Alkohol skodi zdraviu.
Pouzijem cesky vyraz:
"Kdyz chcete zbavit blbce funkce, dejte mu maximalni mozny prostor"
;)
D nie je o nasili na zenach ID je o vymyvani mozgov na skolach. Strata sexualnej identity u autochtonnej kulury pomocou salamovej metody aby nedoslo k stretu s importovanou kulturou. Hovori sa tomu socialny inziniering.
"... súhlasíš s tým, že muž má právo dostať plnenie manželských povinností kedykoľvke chce a že výchovná bitka manželky je správna? "
Ty musis byt urcite na drogach, ked mi podsuvas svoje myslienkove pochody.
ID nie je o nasili na zenach ID je o vymyvani mozgov na skolach. Strata sexualnej identity u autochtonnej kulury pomocou salamovej metody aby nedoslo k stretu s importovanou kulturou. Hovori sa tomu socialny inziniering.
Demokracia je rovnake utopisticke zriadenie ako komunizmus.
Nikde nebola a nikde nebude.
všetci chlapci do 3 rokov nosili šaty ....šminky, pančuchy, púdre, maľovátka, prstene
Vsetci?! Neklam.
Lipsic ma silnejsich kmotrov v pozadi ako Grendel.
PS: Lipsic sa bude riesit po volbach.
PS: "že takýto ľudia do sveta chudoby a nedostatku" Mamon.
Viest deti k nestereotypnym rodovym roliam znaci prezliect chlapcov v materskej skole do zenskych siat a simulovat kojenie babik?
Co si ty za cloveka? :(
Plne suhlasim, len jednu vec nechapem a to preco musia ludia donekonecna padat na hubu, aby nachvilku precitli .
Elektricke auta su vynikajuci napad. :)
Narast inertneho plynu CO2 o 0.01% (jednu stotinu percenta) nemoze zdvihnut globalnu teplotu o jeden stupen celzia.
Mars ma v atmosfere 95% CO2 a nie je tam globalna teplota 9500 stupnov Celsia.
PS: Niekedy davno vedeli knazi predpovedat zatmenie Slnka a zneuzivali to vo svoj prospech, toto iste sa deje aj teraz.
Nepochopili ste moj prispevok.
Klimaticka zmena je prirodzeny jav a nesposobuje ju antropogenne CO2.
Odporúčame