Spirko mu doniesol peniaze v igelitke.
Nejak casto sa nam tu zatvaraju diskusie. ;)
Uvazuje spravne. Udalost nezacala utokom otca a syna na obet.
K ukrajinskemu fasistovi mate blizsie vy.
1. Klasika nevies kam z konopi a tak len kvakas.
2. Harasi to v hlavicke? Operacia Nemyslitelne ti nic nehovori? Bombardovanie atomovymi zbranami len preto, ze Polsko spadalo pod Moskvu? Co cakas ze sa stane so zradcami statu? Bude sa na nich hadzat chlieb ako Jezis.
Stoji ti niekto na drote?
Obet nie je sviatocny sofer (nezavadzal na ceste). Obet je drzy vodic nerespektujucich ostatnych ucastnikov premavky. Obet je iniciatorom konfliktu.
Ked vlezies do klietky tigra a zacnes ho mlatit tak ocakavas z jeho strany pohladkanie? (Viem ze je to neadekvatny priklad, ale hyperbolizovat som musel)
radik iniciatorom konfliktu bol poskodeny a preto tie tresty.
Skutok neprebiehal tak, ze poskodeny kludne sedel v aute a Oni ho z cistej roztopase zmlatili.
1. Ked si mi uz do toho zamontoval mojho syna, mozes mi odpovedat na otazku: Bol trest podla teba dostatocny, alebo nedostatocny, pretoze stale kvakas dookola.
2. Horakova bola svojpravna a vedela, ze za spolupracu so zapadnymi tajnymi sluzbami ju caka smrt.
Precitaj si clanok pozorne. "Kamene asistovali pri bitke" Hrst strku, alebo balvan? Nikde nie je exaktne napisane, ze kamenom mu buchali po hlave.
V prvom rade never novinarom.
Dyslexia? Kde spominam hornu a dolnu sadzbu?
Debata ad-hoc v kvazi nepriatelskom prostredi este Kotleba nezazil.
Nebavim sa tu o ludoch typu Sulik/Klus/Matovic/Kollar
Ludia ako Fico, alebo Kalinak ci Harabin by ho demontovali v debate na suciastky.
Pripraveny prejav a reagovat ad hoc v kvazi nepriatelskom prostredi su dost rozdielne veci.
PS: Kto bol jeho konkurent v debate? Trapny Sulik neschopny Kollar ci nebodaj koktajuci Danko? Ludia typu Kalinak/Fico a podobne by ho demontovali na suciastky.
Za nieco co teba caka penazny trest tak Oni poputuju do basy.
Trest je pre Vas prijatelny, alebo nedostatocny? Co bolo cielom tvojho emocneho vykriku?
Horakova vedome spolupracovala so zapadnymi tajnymi sluzbami. To nie je vymysel, ale skutocnost.
Nepochopil si moj prispevok. Kotleba je len bublina a na jeho mieste by som sa debatam oblukom vyhol.
Smiesnu podmienku? Jeden si nemoze prdnut nasledujuce 3 roky a dalsi 4 roky inac basa.
Ja to nepovazujem za smiesnu podmienku.
Spravodlivost je vseobecny uzus v spolocnosti. Dostali tresty vramci toho co umoznuje zakon.
To co pozadujes Ty je drakonicky trest, ktory nema ziaden vychovny ucel. Na Slovensku mame napravno-vychovne ustavy a nie trestanecke kolonie.
Aktivista od Slusneho Slovenska?
Kotleba svojou kandidaturou na prezidenta prave spachal politicku samovrazdu.
Harabin vedie.
Zachvilu zrusia anketu. ;)
Odporúčame