VD Gabcikovo? Toto sa samozrejme nehodi do manualu.
VD Gabcikovo? Toto sa samozrejme nehodi do manualu.
Ovela tazsie ak ti to nedoslo. Boj s Bugarom vyda na celomesacnu sichtu.
Amnestie presadil Bugar a Matovic mal uz pripravene tricka na tlac "Fico chrani vrahov"
Vam este nedoslo, ze sa tu pripravoval Majdan?
Tak to mas malo informacii. Sport bol vzdy o politike, kedze skrze neho sa daju ponizovat neposlusne narody.
Participoval na pripravovanom statnom prevrate. Zrusenie meciarovych amnestii a podobne.
Paska je odstaveny. Nema VUC a nebude mat ani Kosice.
Vsetko ide tak ako ma, len tomu treba dat cas.
Vies ako sa potesim ked Madaric vystupi zo SMERU poda demisiu a vstupi do progresivneho slovenska?
Uz vcera bolo neskoro. ;)
Rasi bol Paskova/Schusterova babka v Kosiciach. Volbami do VUC mu spadli okovy a moze kludne ist do Bratislavy na ministerstvo.
Zacem bukvy vsjo jasno
Stekat vies a hlbsie sa na problem nepozries?
DSS a sukromne zdravotne poistovne sprivatizovanie a navysenie bodovnika Zajacom zabezpecilo nedostatok financii v tychto oblastiach. Dan rovna je co tam mas dalsie?
Zamysli sa nad sebou.
Matovic a Kolar pred Ficom a Kiska jednoznacne vedie? =D
To sa robil prieskum na americkej ambasade?
Mozno uz zacal Rusko spievat ohladom osoby Malcharka v spojeni s Gorilou. ;)
Uvidim ci sa o pol roka nieco nerozbehne ohladom tejto megarozkradacky.
Ak by sme rubali v narodnom parku zapisaneho v UNESCO tak ani nam sa pokuta nevyhne.
Ani nahodou. V tomto pripade rozhoduje vyssia instancia a zamestnaci bud sa prestahuju, alebo opustia zamestnavatela.
Rozhodnutie bolo politicke a nie socialne.
Nevymyslaj. Tieto dve agentury su najdolezitejsie oproti ostatnym a tak si ich nechcel zapad pustit z ruk.
Specializovany sud na Slovensku odsudil Roma na rok podmienecne a to este k nicomu nepodnecoval len sa oprel o tak silne deklarovanu slobodu slova vid. Marek Balaz
Paradoxy vladnu svetom, alebo je to dvojaky meter novinarov?
preboha janina si nevsimla, ze Martvon bol vykopnuty zo SMERu a tak kope do SMERu.
Madaric=Kiska obidvoch spravuje americka ambasada.
"madari sú tvrdí rusofili"
To mas odkial? Porazeni narod v 2 sv.v. prave Sovietmi.
Takze ked civilne lietadlo neodpovie na dohodnutej frekvencii tak ho ideme hned zostrelit?
Mas vobec obciansky preukaz?
Odporúčame