R. Fico je vyklepaný ako detva alebo zakladateľ štátu V. Mečiar má pravdu
Dav ma pamat iba 14 dni, vsetko co je starsie ucelovo zabuda a stavik sa zaradil medzi tento dav.
Fico zrusit amnestie tvrdohlavo odmietal az kym nedoslo ku koalici s Bugarom.
Majdan tu bol pripravovany dlhodobo (film Unos). Nasratost obyvatelstva skrze zvysenych faktur plyn/voda/elektrika by kulminovala v marci. Ocakavalo sa, ze Fico nebude suhlasit s amnestiami (Fico kryje zlocincov) a rozbuskou mala byt sakralna obet (Gaulieder), zosumarizovane 18.4 to malo vypuknut na proti-korupcnom pochode. Dav(stavik) ucelovo zabuda na Holjencika, ktory odstupil az po politickom obchode, medzi Butora/Demes/Bugar a Ficom.
Fico zabranil majdanu na Slovensku a stavik mu v tom vobec nepomaha len hadze polena pod nohy.