Bomba kseft
"Elektrárenský sektor v Maďarsku má pod kontrolou vláda Viktora Orbána. Oproti tomu slovenská vláda Roberta Fica má po privatizácii v najväčších slovenských energetických firmách len symbolické slovo. Výnimkou je len plne štátna Slovenská elektrizačná prenosová sústava (SEPS)."
Pripocitajte k tomu CEZ a konecne Vam zapali preco Slovensko muselo prijat EURo.
Vdaka Dzurinda/Miklos za to, ze kazda vlada na Slovensku sa musi plazit po kolena v Bruseli, ked si musi poziciavat na svoju spravu.


