Pretože Slovnaft aj keď patrí pod MOL tak vyrába benzin/naftu pre autá v SR.
Pretože Slovnaft aj keď patrí pod MOL tak vyrába benzin/naftu pre autá v SR.
Na vrchu je fašizmus. Pod ním už idú ďalšie izmy ako deriváty fašizmu.
To je nepochopenie z tvojej strany ohľadom úlohy Židov.
Práve takéto vyjadrenie rabína odkláňa hnev ľudí (dymova clona) od ich pánov na seba.
Židia nie sú problém, ale prave ich páni.
Tvorca titulky pochadza z topky.sk? :D
PS: Tittulka opisuje udalost ako keby Ukrajinci zostrelili "hviezdu smrti". ;)
Ako každá iná vo svete.
Dúhový svet plný holubíc mieru tu nenastane najbližších 100 rokov.
Toto boli Briti. Ukrajinec len stlačil spúšť. Rusi vedia kto je ich uhlavny nepriateľ a SŠA to nie je.
No to určite. Fico bol ticho a Žilinka ihneď nabehol do mainstreamu. Už z tohto pohľadu je jasne kto si chráni svoje teple miesto.
Kalinak nemusí byť ten isty Kalinak.
Aspoň si prečítajte článok.
Už aspoň mlč!
Gajdoš (SNS) objednal F16 aj keď Fico vyzýval na európske riešenie ohľadom stíhaciek (Jas 39 ) pre SR.
PS: Nemám pamäť na úrovni octomilky.
To na viac nemáte, alebo kognitívne schopnosti vám to nedovolia?
Je to úplne normálne. Hlavica síce nenarobi veľké škody, ale pôsobí ako návnada pre system patriot.
Zaujímavá obrana fanúšika liberálnej demokracie.
Ten biely papierik s čiernymi písmenami ak nemáš asi nemáš ani PZP
Ak ho máš tak skrze STK prejdeš.
PS: Samozrejme si ho môžeš sfalsovat, ale to je už iný príbeh.
Toto je čo za nezmysel?
RF a KLDR majú spoločnú hranicu a nemajú dôvod niečo dôležité prepravovať skrze more, ktoré momentálne patri Američanom a Britom.
Nechcete sa premenovat na Topky.sk?
Evidentne nevieš čo znamená pojem žoldnierov.
Na žoldnierov sa ženevske dohovory nevzťahujú.
Pokial su straty Rusov brutalne, preco este nie su Ukrajinci pod Moskvou? :)
Prečo Kyjev vraždil Ukrajincov ruskej národnosti na Donbase?
Ta nenávisť určite nepochádza od voličov SMERu a Hlasu, ale od progresívnej kaviarne.
Mohol si odpustiť generalizovanie a prstom ukázať odkiaľ ta nenávisť prúdi.
Odporúčame